! Forum Skutery POMOCY !

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe aswde aswde 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #65776 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe aswde
    aswde
    Użytkownik
    #65786 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Wez tą pierwszą Aprilie 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #65791 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe aswde
    aswde
    Użytkownik

A mógłbyś napisać dlaczego akurat tą ?

#65792 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bogo
    bogo
    Użytkownik

Bo jest właścicielem 🙂

[url=http://cpi.shs.net.pl]CPI XR 125[/url]
    #65793 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

nie ponieważ jest ładna,wygodna (przynajmniej tak słyszałem)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #65797 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Mi się najbardziej podoba derbi. Niestandardowy wygląd. Wygląda na wygodny. Silnik chyba podobny jak w SR ale mogę sie mylić.

Tezia :*

#65816 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe norbert1710
    norbert1710
    Użytkownik

moim zdaniem Peugeot Speedfight 2 II. Za derbi cos za malo chce i pewnie ma duzo anbite cos kolo 20tys podejrzewam. Aprillka nie bo duzo o neij zlego słyszałewm tzn o tym modelu, ponieważ znajomy mam w sąsiedniej miejscowości i co 3mies jest z nią u mechanika, kręci strasznie duże obroty, brzęczy i wał nie wytrzymuje, o peugeocie złego słowa nie powiem, ponownie kolega posiada ale ludixa, plastiki słabe wykonanie ale silnikowo zyletka, czasami ma problemy z odpaleniem ale to kwestia popracowania w garażu, regulacja gaźnika nowa świeca itd. a on od nowości dekla od silnika nie odkręcił a jeździ. PoZdrawiam i mam nadzieje że dobrze wybierzesz

#65852 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe aswde
    aswde
    Użytkownik

norbert1710 napisał:

moim zdaniem Peugeot Speedfight 2 II. Za derbi cos za malo chce i pewnie ma duzo anbite cos kolo 20tys podejrzewam. Aprillka nie bo duzo o neij zlego słyszałewm tzn o tym modelu, ponieważ znajomy mam w sąsiedniej miejscowości i co 3mies jest z nią u mechanika, kręci strasznie duże obroty, brzęczy i wał nie wytrzymuje, o peugeocie złego słowa nie powiem, ponownie kolega posiada ale ludixa, plastiki słabe wykonanie ale silnikowo zyletka, czasami ma problemy z odpaleniem ale to kwestia popracowania w garażu, regulacja gaźnika nowa świeca itd. a on od nowości dekla od silnika nie odkręcił a jeździ. PoZdrawiam i mam nadzieje że dobrze wybierzesz

Moze ta Aprilia na wtrysku jest dlatego sie tak psuje ?

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: POMOCY !
Informacje o Tobie: