Pomoc!!1 Tuning Neos’a

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pomoc!!1 Tuning Neos’a

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, chciałbym prosic was o rade zatarłem 3 miesiące temu cylinder, zbliżaja się świeta i zamierzam zrobić zamówienie. Neos jest w pełni odblokowany- jedyny tuning jaki ma to Yasuni Z.Zamierzam kupić:

Cylinder Polini Sport 50cc
    Sprężynki sprzęgła Hebo niebieskie
    Sprężyna dociskowa Hebo niebieska
    Dysza główna Dell’orto 80
    Filtr powietrza Air box

Co myślicie o takim zestawie, chcem dodac że jeszcze bede kupywał w tym sezonie wariator i ten zestaw sprężynek dobrac juz pod wariator.

Anonimowy

kup se 70 polini sport nie ma sensu wkladac sportowej 50

Anonimowy

zestaw dobry tylko ten cylinder bym wymienil na co iinego… musi byc 50ccm??
    i ile kasy masz na cylinder?? 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Anonimowy

Kase stary daje. Biorę 50 bo na 70 koniecznością by było wymieniłeś chociaż łożyska a tego nie chce mi się robic na razie kupie 50, wymienię wszystko gaźnik, dzwon, sprzęgło itp.A jak będę pragnał więcej mocy kupie dobrą 70 z dobrym wałem.Tak myślę nad polini sport 70 ale czy opłaca się teraz, czy nie będzie wszystko siadało.A 70 może podnieśc spalanie o ile więcej od polini sport 50.

Anonimowy

Tak jak mówiłeś. Bierz teraz sportową 50, pokupuj wario, sprzeglo, dzwon, pasek, gażnik itp. A potem wymień cylinder na 70cc (np. malossi sport) i łożyska (np. stage6 theflon), i będzie wszytko ładnie.
    Pzdr

Anonimowy

polini sport 70 mozesz wkladac spokojnie po co 2 razy wkladac w cylinder

[ Dodano: 2008-11-21, 14:51 ]
    na polini 70 nic ci siadac nie będzie 😉

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie