Pomoc w zakupie skutera 250cm- Aprilia Scarabeo

Wyświetla 1 wpis z $
 • Autor
  Wpisy
 • #303739 Reply
  xxgrzesxx
  Użytkownik
  • 1
  • Postów: 0
  • Postów: 1

  Witam wszystkich!
  Planuję kupić skuter o pojemności 250cm. Będzie to moja pierwsza maszyna i ma mi służyć do poruszania się po Krakowie. Z racji, że mam 191cm wzrostu to potrzebuję czegoś, gdzie nie będę wyglądał jak głupek i nię będę dotykał kierownicy podczas skrętu.

  Podobają mi się klasyki. Pierwszy wybór padł na Aprilie Scarabeo 250. Problem jest taki, że nie znam się na skuterach. Potrafię ocenić tylko zadrapania i ew dziwny dzwięk z silnika.

  Poniżej przesyłam dwa linki do skuterów, które oglądałem:

  http://otomoto.pl/oferta/aprilia-scarabeo-ID6ykoVr.html – skuter ładny ale brak kufra i owiewek. Właściciel to handlarz o którym panują różne opinie. Maszyna pali ładnie, ma dwa przetracia i dużo plak na sobie. Słuchać chyba rolki wariatora jak się odpali i to co jest dziwne to posiada opony z różnyc lat. Pylna 2013 (stan ok), przednia 2008 (3 przed lata produkcji skutera) mocno zurzyta (pęknięcia i delikatne wybulwienia. Prawdopodobnie to powoduje lekkie (bardzo lekkie) bicie na kierownicy podczas jazdy.

  http://otomoto.pl/oferta/aprilia-scarabeo-250-kufer-godny-uwagi-ID3hjjGP.html – skuter bardziej porysowany. Plusem jest, że nie jest na silłe przygotowany do sprzedaży (brak plak). Podczas oględzin okazało się, że stułu jest kapeć, więc pewnie opona do naprawy/wymiany. Odpalił w miarę ok, natomiast z sinika wydobywał się taki metaliczny dzwięk (może też wariator? nie mam pojęcia).

  Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi coś w temacie? Na co zwrócić uwagę, czy szukać gdzie indziej itp…

  Z góry bardzo dziękuję,
  Grzesiek

Wyświetla 1 wpis z $
Odpowiedz na: Pomoc w zakupie skutera 250cm- Aprilia Scarabeo
Twoje informacje:
Back to top button