Pomoc w wyborze kasku

Witam!
Chciałbym prosić o pomoc w wyborze kasku motocyklowego. Mam budżet maksymalnie 200 zł. Chciałbym kask z dwoma szybkami zwykłą i przeciwsłoneczną. Co proponujecie?

Poczytać i pooglądać, bo neta już masz, a chyba umiesz... skutecznie ^pukać w klawiaturę^. Hmm?
>
No dobra, wyluzuję teraz... LS2, albo Naxa za tę kasiorę.
Jako takie w wykonie, a wyglądają już prawie jak te... fun-kasiaste markowe.
Przykładem:
http://www.idealo.pl/lista/84722403/kask-z-blenda.html?param.opensearch.sortKey=price
*
Nakleisz nalepkę Arai i nikt się nie pozna, że dałeś tylko dwieście zeta. Poważnie.

Dzięki ale chciałbym jeszcze inne propozycje i najlepiej pełne kaski nie otwarte:)

Dostałeś od Wuja Ryszarda 13 stron propozycji i są tam pełne kaski za niepełną kaskę :-)

zabanewyork napisał:

Dzięki ale chciałbym jeszcze inne propozycje i najlepiej pełne kaski nie otwarte:)

+++
Googla ci zablokowali? Świerszczyków szukałeś?

ależ on nie wnikał w to co dostał bo to laczek. pisze żeby z kimś o czymś popisać.

Też tak sobie pomyślałem, że to Flaczek, albo zjawisko Flaczko-podobne... ;)))
+++
Ale żeby Wuj Ryszard nie wyczuł swoim siódmym zmysłem?... :D

No widzisz, a ja tak się staram, żeby poznać dany stan psychiczny... kolejnego tutaj człenia. ;-)))

Ech... Nie warto było... Wujek sobie zostawi zapas pozytywnej energii i mocy na mnie :-)

Wuj... to wuj... i energii Ci u Niego dostatek... zgaduję, że Flaczkiem zajął się jeno dla podtrzymania formy..., boś się Araszu nie odzywał... ;)))

A bo z wizytą pod Sandomierzem w weekend byłem, a potem na swojej wsi jesienne oganianie placu nastąpiło.