Pomoc w uruchomieniu retro 7Warszawa, prosba

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Filip_Ek
    Użytkownik
    • 7
    • 14Postów:

witam, tak jak w temacie, moj skuter nie chce odpalic po zimie spedzonej w firmowym garazu- jest zatankowany i ma nowy akumulator, moze ktos z forumowiczow moglby mi laikowi pomoc, oczywiscie zaplace lub sprzentuje dobra flaszke oraz dozgonna wdziecznosc, prosze o pomoc, sluter stoi na ulicy prostej 51 w warszawie, czyli centrum, w parkingu podziemnym, prosze o maila [email protected], moze znacie tez tzw lotny serwis ktory by mi pomogl?, musze zabrac skuter z tego parkingi w ty, tyg, jestem elastyczny, pozdrawiam Filip

Jam
    Użytkownik
    • 5
    • 108Postów:

Kop go tak dlugo az odpali. Kiedys na skuterowo byl filmik o odpalaniu po zimie. Tamten skuterek musieli kopac chyba z kilkadziesiat razy. Paliwo moze wyschnac w gazniku i zanim je zassie to troche die trzeba napocic 😉
    Zakladajac oczywiscie ze nikt przy skuterze nie majstrowal i nie odlaczyl Ci np fajki ze swiecy

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 853Postów:

tamten to był junak 607 i go kopali bo nie miał prądu

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

To zamiast mu życzliwie podać 230V, to oni go kopali? Za brak prądu? Może jeszcze – leżącego? Okrutni ludzie… 😀
    +++
    A tak już na poważnie, to napisz Filip, czy się udało… Jak nic w nim nie było majstrowane, to faktycznie pokop trochę, potem zrób przerwę i spróbuj ponownie… Powinno się udać…

Filip_Ek
    Użytkownik
    • 7
    • 14Postów:

Kopalem serio 2x po parenascie minut i niestety lipa, krecilem tez rozrusznikiem, moze cos nie laczy i nie ma iskry itp, poruszalem fajka na swiecy no ale na tym sie moja wiedza techniczna konczy;), serio szukam kogos kto moglby mi pomoc

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Jeśli nie znajdziesz nikogo, kto w pobliżu rezyduje i będzie Ci mógł pomóc, to pozostają Ci tego typu oferty:
    http://www.ismserwis.pl/transport-motocykli-i-skuterow/
    Nie korzystałem z ich usług, więc nie wiem, jak z jakością, ale jak nie będziesz miał wyjścia… 😉

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 853Postów:

byłem widziałem, jest iskra, podaje paliwo, nie jest zalany,kręci jak głupi. Pomagaliśmy nawet samostartem.
    Kompletnie nic. Nawet nie parskał a zapalenie samostartu to przecież nie jest wielkie wyzwanie.
    Natomiast nigdy nie kopałem Rometa Retro7 4T ale kopniak w tej sztuce chodzi bardzo lekko. Nawet kopiąc go nie buja sie skuter, prawie nie czuć przerzucania kompresji.

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

może być góra do wymiany lub zawory nie zamykają,uszczelka pod głowicą,przeskoczył rozrząd itd do rozebrania.

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

To Gościu jesteś, żeś koledze próbował pomóć…
    I masz jakieś podejrzenia? Co mu mogło dupnąć?

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 853Postów:

miałem po drodze więc nie problem. Jak na diagnostykę samostartem (racing fuel), śrubokrętem (special tool), palcem (compression meter) i stopą (organoleptic special TDP sensor) to jedyne dla mnie niepokojące to ten lekko chodzący kopniak jakby kompresja była śladowa.
    najlepsze jest to że w zasadzie bez powodu – nie to że sie popsuł jak jechał. tylko dojechał, zgasił. postało to chwile dłuższą i kicha.

Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

… jak to chinol… wiosna idzie, zaczynają się rozpadać…
    Dobra, żartowałem 🙂

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

arasz74 napisał:

… jak to chinol… wiosna idzie, zaczynają się rozpadać…
    Dobra, żartowałem 🙂

W tym twoim żarcie jest ziarno prawdy,jak zostawisz chinola 4t na zimę bez odpalania tak się dzieje zobacz na olx cytat;sprzedam nie odpala po zimie.

Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

A to nie tak, że jak zostawisz tak każdy, to też?
    Dobra, to JEST ukryte pytanie o KYMCO.. 🙂

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

arasz74

odp;nie zawsze ale też,w niedzielę po takim postoju nie mogłem odpalić xj600s dopiero na plaku po przytkaniu dolotów poszła.

Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

Czyli najprostszy sposób, NIE KOŃCZYĆ SEZONU! :-)))

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

paci napisał:

arasz74
    odp;nie zawsze ale też,w niedzielę po takim postoju nie mogłem odpalić xj600s dopiero na plaku po przytkaniu dolotów poszła.

Paci, czy to ta niewiasta, która sprowadziła Cię na złą drogę… tam gdzie stali?… :)))

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

Nie mnie sprowadziła mito125,kit polini 160

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

No, ale która?

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

cagiva mito 125 z cylkiem 160 taki model jak w linku.małe wredne i ciągle prowokuje
    http://olx.pl/oferta/cagiva-mito-125ccm-prawo-jazdy-a1-b-sprawna-w-orginale-CID5-ID70gOB.html#c647b5629d

eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

Naked Cagivy (Raptor o ile dobrze pamiętam) ładna maszynka 🙂

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

Najbardziej agresywne 125tki na rynku wtórnym,można sobie kupić, odpuścić bo przecież jadę 125cm i 27pkt karnych i masz czajnik 😀

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

No i widzisz, ja prostak motocyklowy, nawet nie wiedziałem, że takie maszyny po świecie jeżdżą… 😀
    +++
    W sumie w takie siodełko to by mi się nawet dupa nie zmieściła… :(((
    +++
    I, że taka panna Cię wystawiła na misiaczki… To zdzira jedna… 😀

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

No taka łajza 45KM przy 130kg robi swoje.

Filip_Ek
    Użytkownik
    • 7
    • 14Postów:

Wombatowi jestem mega wdzieczny za fatyge, a teraz to pytam Was czy w okolicy prostej 51 jest serwis do ktorego dam rade dopchac skuter?, wzglednie moze ktos ma przycxepke/minibusa i para sie przewozem by mi pomoc?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button