Pomoc przy wyborze

Witam, pewnie nikt już mnie nie pamięta, bo dawno tutaj się nie udzielałem od jakichś kilku lat. Ale, po sprzedaży skutera i kolejnych dwóch motocykli znowu potrzebuję skuterka :smiley: Rozglądam się za jakąś 50, bo nie chce mi się kasy wydawać na mechaników i wszystkie duperele związane z użytkowaniem większego sprzęta. Wiadomo, że nie szukam żadnych boatianów ani tym podobnych. Mam na oku jeden sprzęt, link do aukcji i chciałem spytać, może ktoś zna/kojarzy już gdzieś od kogoś słyszał? Do tej miejscowości mam ponad 100km więc zanim przejadę się zobaczyć próbuje znaleźć jakieś inf. Poza tym może ktoś podpowie na co zwrócić uwagę przy kupnie aeroxa, bo już jestem nieco poza tym tematem. Miałem joga, więc silnik w zasadzie ten sam, ale chodzi mi o resztę dupereli. Myślałem też nad gilerą stalker, ale słyszałem, że dużo pali, a mi potrzeba czegoś co pali umiarkowane ilości paliwa, bo będę jeździł dużo po mieście. Z góry dzięki za odpowiedź.

oooo kurna kto wrócił, ja Cie pamięt am i to bardzo dobrze !!
Moim zdaniem to co podałeś to nie to, i 3000tyś zł trzeba szykować na dobry markowy skuter… mowa o tych wyższych półkach… sam ostatnio sprzedałem moje NRG za 2900 także wiesz :slight_smile:

Pozdro !