Pomoc dla nooba:)

Witam serdecznie. Jestem tu nowy i chciałbym poprosić bardziej doświadczonych skuterzystów o pomoc w wyborze skutera. Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupienia pojazdu o nazwie "skuter". Mam do wydania ok 2000-2500 złociszy. Chodzi mi o skuter w miarę bezawaryjny. Nie mam żadnej określnej marki, ponieważ jak już napisałem wcześniej jestem w tej kwestii całkowicie zielony.

Pozdrawiam

skuter a może coś z biegani?

Jeśli jesteś świeżo po karcie to proponuje ci kupić jakiś tani skuter (wiadomo różnie bywa z tym pierwszym skuterem) którego ci nie będzie żal jak się coś rozwali(głownie chodzi mi o plastiki i inne takie pierdoły) a później coś na biegi. Osobiście tak zrobiłem, na początku jeździłem chińczykiem, który mimo że nowy kosztował 1200 to był bardzo trwały i mocny(pewnie składany za dnia xD) a teraz zakupiłem biegówkę(co prawda 4 biegi) 125cc zarejestrowaną na 50 i nie żałuję. Jeśli jednak miałeś już jakiś kontakt ze skuterami to nie ma co się w nie pchać odrazu kup coś na biegi

Dozbieraj z 300zł i kup routera ws 50 jest to lekki motorower i dobry...

Uzywane nie chinole

Za te pieniądze to kupi jakiś stary skuter który będzie na wykączeniu i się posypie.....

ZedaX: O jakiej karcie mówisz? muszę zrobić kartę motorowerową? Bo nie wiem. Zmieni coś fakt że mam prawko kat. B?

Jeszcze jedno pytanko do Was. czy do skuterów można doczepić kufry?

Jeśli masz prawko nie musisz robić żadnej karty.
Tak, do skuterów można doczepiać kufry, przynajmniej do większości... a przynajmniej tak słyszałem ;p