Pomoc dla nooba:)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #141022 Reply
    kuci23
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Witam serdecznie. Jestem tu nowy i chciałbym poprosić bardziej doświadczonych skuterzystów o pomoc w wyborze skutera. Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupienia pojazdu o nazwie „skuter”. Mam do wydania ok 2000-2500 złociszy. Chodzi mi o skuter w miarę bezawaryjny. Nie mam żadnej określnej marki, ponieważ jak już napisałem wcześniej jestem w tej kwestii całkowicie zielony.

Pozdrawiam

#141027 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:

skuter a może coś z biegani?

#141031 Reply
    ZedaX
    Użytkownik
    • 5
    • 16Postów:

Jeśli jesteś świeżo po karcie to proponuje ci kupić jakiś tani skuter (wiadomo różnie bywa z tym pierwszym skuterem) którego ci nie będzie żal jak się coś rozwali(głownie chodzi mi o plastiki i inne takie pierdoły) a później coś na biegi. Osobiście tak zrobiłem, na początku jeździłem chińczykiem, który mimo że nowy kosztował 1200 to był bardzo trwały i mocny(pewnie składany za dnia xD) a teraz zakupiłem biegówkę(co prawda 4 biegi) 125cc zarejestrowaną na 50 i nie żałuję. Jeśli jednak miałeś już jakiś kontakt ze skuterami to nie ma co się w nie pchać odrazu kup coś na biegi

#141039 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:

Dozbieraj z 300zł i kup routera ws 50 jest to lekki motorower i dobry…

#141041 Reply
    lukas548
    Użytkownik
    • 0
    • 206Postów:

Uzywane nie chinole

#141052 Reply
    michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:

Za te pieniądze to kupi jakiś stary skuter który będzie na wykączeniu i się posypie…..

#141069 Reply
    kuci23
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

ZedaX: O jakiej karcie mówisz? muszę zrobić kartę motorowerową? Bo nie wiem. Zmieni coś fakt że mam prawko kat. B?

#141070 Reply
    kuci23
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Jeszcze jedno pytanko do Was. czy do skuterów można doczepić kufry?

#141072 Reply
    lbochen
    Użytkownik
    • 1
    • 10Postów:

Jeśli masz prawko nie musisz robić żadnej karty.
    Tak, do skuterów można doczepiać kufry, przynajmniej do większości… a przynajmniej tak słyszałem ;p

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Pomoc dla nooba:)
Twoje informacje:

Back to top button