! Forum Skutery Pomoc

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nicoret Nicoret 4 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Nicoret
    Nicoret
    Użytkownik

witam wszystkich motocyklistów:) mam problem z skuterem zipp action kupiłem go jak miał cylinder 80 cc jeździł jak na chinola cudnie 90 po prostej później piernicznela głowica przetarła się 🙁 ale okej kupiłem nowa uzbrojona wszystko było zrobione zawory wyregulowane gaźnik i wg ale jeździ 60 na godzinę i i więcej nie pociągnie chyba ze z górki 70 ale 60 to ja kiedyś pod górkę wjeżdżałem moi znajomi maja 50 i im jada po prostej 75 a ja 80 i jedzie 60 czemu pomóżcie z góry dzięki

Zdjęcie profilowe bartek86
    bartek86
    Użytkownik

licznik Ci sie naprawil i tyle

Zdjęcie profilowe Nicoret
    Nicoret
    Użytkownik

ta licznik chyba czuje jak jezdzilem wczesniej a jak teraz a pozatym koledzy wczesniej to mogli tylko wachac moje spaliny a teraz to niestety ja wacham ich bo kuzwa 60 i wiecej nie pociagnie 🙁

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie