Pomoc.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #132633
  r246891
  Użytkownik
  • Postów: 14

  Kupiłem rometa routera ws 50 i chce zrobić lekki tuning.Chciałbym wymienić cylinder 72, głowice, dysze w gaźniku na większą i zębatki. Chciałbym sie poradzić jakie zębatki założyć. Wiem tyle że mniejsza zębatka dodaje v-max ale zmniejsza moc dlatego też zakładam większy cylek żeby wyrównać to wszystko.Czy tylna zębatka 47z i przednia 13 będą dobre?

  #132635
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 3 102

  Na początku skup się na cylindrze. To Ci powinno wystarczyć na początek.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #132637
  benekpe
  Użytkownik
  • Postów: 1 620

  Zmień tylko tą zdawczą na większą, tak o dwa zęby – większa może Ci nie podejść, bo łańcuch może być za krótki. Jak z czasem łańcuch się naciągnie, sam zobaczysz czy warto włożyć jeszcze większą.
  Przedtem jak pisał Maxell oczywiście kompletny cylinder z głowicą…

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button