Polski motor w Niemczech

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Polski motor w Niemczech

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bartol
    Bartol
    Użytkownik

Witam, ostatnio podjolem decyzje o kupnie motoru w Polsce, jest to Junak ktorego w Niemczech kupic nie jestem w stanie. Jak to bedzie, chce kupic nowego Junak’a, musialbym go zarejestrowac i ubezpieczyc bo przeglad nie trzeba robic jak motor jest fabrycznie nowy. Nastepnie jezdzic przez powiedzmy rok i przerejestrowac na Niemieckie blachy, po roku musze go przerejestrowac mam dwa adresy zameldowania, w Polsce i tutaj w Niemczech. Jesli takbym zrobil to bede placil cla bo przewioze go jako „Mienie Przesiedlencze”. Co potem, musze go wyrejestrowac i zawiesc blachy do Polskiego urzedu gdzie wyrabialbym rejestracje?Prosze doradzcie mi bo nie wiem co dalej. Pozdrawiam Bartek.

Jeden, Dwa, Trzy, Cztery i RAKIETAAA!!!!!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Bartku napisz maila do WK przypisanego do Twojego adresu zameldowania, oni Ci dokładnie wytłumaczą co i jak.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie