polini sport 70cc i troche mały v-max

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #273602 Reply
    Anonim
    Gość

witam

niedawno założyłem sobie cylka polini sport 70cc

mam zawór hebo, sprzęgło polini 2g i dzwon polini
    reszta standard

na 50cc jechać mi 77

teraz przejechałem kolo 140km i pomyślałem zeby przydusię mu trochę i zaskoczy?o mnie;/

normalnie jak dam na starcie gazu do oporu to leże na plecach ;( więc chyba mam dobrze wszystko poregulowane 😛

do 55 jest RAKIETA ale powyżej 56km/h zaczyna pooooowoli przyspieszaż, i czemu to tak się dzieje??

mam rolki 3.0g i spręzyne centralną +22%

#273603 Reply
    Anonim
    Gość

Chyba za lekkie rolki. I za miękka sprężyna.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#273604 Reply
    Anonim
    Gość

nsb napisał:

Chyba za lekkie rolki. I za miękka sprężyna.

jak da cięższe rolki i trawdsza sprężynę to bedize miał to samo:!:
    A po 56km/h juz do v-maxu się równomiernie rozpędza ?
    Jeżeli tak to musisz dać cięższe rolki albo miećkksza sprezyne…

#273605 Reply
    Anonim
    Gość

no w miare równoale mulasto ;/

teraz wsadziłem 7.4 g xD i dalej podobnie tylko ze mul od startu. do 67się rozpędzić i to juz max ;/ ;(

#273606 Reply
    Anonim
    Gość

zasadnicza sprawa wariator,gaźnik (albo zwiekszna dysza zeby dostawal wieksza dawke mieszanki) i przedewszystkim wydech
    bez tych rzeczy ci nie pojedzie jak będziesz chcial

#273607 Reply
    Anonim
    Gość

głównie wydech!!! wymieć?? go, a zobaczysz jak ci się podniesie moc.

#273608 Reply
    Anonim
    Gość

Wydech wydechem ale ale… przy takim tłumie to nawet na serii powinien iść z 90… to nie dokońca o wydech chodzi… raczej o cos innego

#273609 Reply
    Anonim
    Gość

no ale na dyszy 60 działa mi elegancko, równo pięknie i cudownie teraz łapie obroty ładne i jedzie 75 ?

#273610 Reply
    Anonim
    Gość

tak jak już tu mówili koledzy żeby wymienić gaźnik i wydech powinno pomóc 😉

#273611 Reply
    Anonim
    Gość

Ja mam podobny problem w swoim Peugeocie Vivacity mam cylinder Polini Sport 70ccm , stożek polini airbox dysza z oryginalnej 55 zmieńiona na 75 , tąumnik Technigas Next R , wariator polini eco kit rolki 7,7g z 8,8g , sprężyna centralna niebieska polini zblokowany tylko na module , i kopa ma zar?bistego , mocy tez nie brakuje lecz jedzie tylko 75km/h

#273612 Reply
    Anonim
    Gość

w twoim przypadku będzie to pasek mario rozciagnal się przy takim setupie

#273613 Reply
    Anonim
    Gość

Masz dopiero 140km jeździj tak dalej do się nie dziw ze taki v-max 👿 . moim zdaniem to zmień dysze i jakiś wydech pod 70ccm by się przydać. 🙂

#273614 Reply
    Anonim
    Gość

MaBZ wcale nie prawda jeżeli na ciepłym silniku przycisnie go do vmaxa już po 100km to się nic nie stanie … jakieś 100-200-300metr?w możesz tak przejechać ale nie że pare km tak ciskasz. Najlepiej jak po mieście jeździsz to czasem go też przyduż żeby nie zamulać cylka.

#273615 Reply
    Anonim
    Gość

nom dzisiaj go przydusiłem na odcinku od świateł do świateł xD i prawie 80 poszedł ;d ale to i tak jakoś mało ;/ a co do tej dyszy to chyba jakby była za mała to by muliło go czy coś a on elegancko na obroty się kręci ;/ i mam juz prawie 300km przejechane ps. i jaką dyszę mam wsadzić ?? 70 ? :->

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: polini sport 70cc i troche mały v-max
Twoje informacje:

Back to top button