Polerowanie tłoka i głowicy... Jak myślicie?

• This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 12 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #241380 Reply
    Anonim
    Gość

Witam!!

Co sądzicie o wypolerowaniu górnej części tłoka i głowicy???
    (Nie chodzi mi o planowanie głowicy)

Czy to coś wpłynie na lepsze spalanie, osiągi, poprawi pracę silnika czy nic to nie zmienić??

Skuter: Yamaha Aerox minarelli 50 LC

Ja nie wytrzymuje. Jest dział o nazwie „Co sądzicie o?” wiec po ch piszecie w tunie mechanicznym, zakładacie temat a w poście ” Co sądzicie o?”…. Ostrzegam. i temat zamykam.

#241381 Reply
    Anonim
    Gość

Głowice możesz wypolerować denka tłoka nie ruszaj usuń tylko nagar

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#241382 Reply
    Anonim
    Gość

Gdzieś widziałem jak robili praktycznie lustro z denka tłoki i podobno wolniej osadza się na nim nagar. Jednak różnicy w jeździe praktycznie nie odczujesz

#241383 Reply
    Anonim
    Gość

A co powoduje zbierający się nagar na tłoku bądź głowicy??

#241384 Reply
    Anonim
    Gość

Praca silnika 🙄
    Wybuch mieszanki z olejem, jak silnik pracuje to zawsze coś tam się osadza.
    jak spolerujesz na lustro to przestanie się osadzać, może nie całkowicie ale w znacznym stopniu.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Polerowanie tłoka i głowicy... Jak myślicie?
Twoje informacje:

Back to top button