Polepszenie chłodzenie w przekładni.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #242224 Reply
    Anonim
    Gość

Wcześniej pytałem o polepszenie chłodzenia cylindra, teraz interesuje mnie chłodzenie przekładnie, ponieważ gdy jak przejadę jakiś odcinek drogi to bardzo ciężko mój skuter rusza i wydaje mi się ze przegrzewa sprzęgło. Dodaje gazu na full, upłynie ok 3s i dopiero rusza, nie mówiąc o przekręceniu kołem.

#242225 Reply
    Anonim
    Gość

Może dzwon się jakoś przegrzeważ

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#242226 Reply
    Anonim
    Gość

Dzwon sprzegłą wymien jak ma przebarwienia ( od środka też trzeba patrzeć ) A jak rusza po 3 sek to spręzynki na sprzęgle na twardsze moze wymień ?

#242227 Reply
    Anonim
    Gość

może to być przyczyna 3 rzeczy dzwon sprężynki i sprężyna w takim wypadku zobacz najpierw dzwon jeśli ma przebarwienia wymień go ❗ możesz również wymienić sprężynę i sprężynki na twardsze… np TR+15% bo gdy się nagrzeją te co ty masz mogą tracić twardość co właśnie powoduje tego muła.. ale najbardziej podejrzane jest sprzęgło

#242228 Reply
    Anonim
    Gość

przeciwtalerz wariatora też polepsza chłodzenie, wystarczy że kupisz tuningowy, będzie miał większe łopaty i będzie lepiej chłodził, do tego dzwon stage6 WC który też bardzo dobrze chłodzi i okładziny jak i całe sprzęgło.

#242229 Reply
    Anonim
    Gość

rozwierć wiertarką tylną część pokrywy tam gdzie kręci się dzwon …

#242230 Reply
    Anonim
    Gość

Albo se zrób customową dziurę:

#242231 Reply
    Anonim
    Gość

mafia94 napisał:

tak dziure to wy se mozecie w glowie zrobić

haha jaka riposta,

@topic
    sprawdź przedewszystkim dzwon, wydej mi ze on jest winny

#242232 Reply
    Anonim
    Gość

najlepiej to jezdzij bez przekładni i po problemie

#242233 Reply
    Anonim
    Gość

CHyba raczej pokrywy przekładni…

#242234 Reply
    Anonim
    Gość

ymm to nie jest dobre rozwiązanie.. jeśli mu nei będzie chciał odpalicze startera bo dajmy na to aku padnie to co wtedy? 😛
    1. wymień dzwon sprzęgła
    2. przeciwtalerz wariatora
    3. zrób na pokrywie przekładni wiertarką dziurki „tuningowe”

więcej już się nic raczej nie da zrobić

Moim zdaniem temat do zamknięcia ponieważ zostało wytłumaczone 🙄

#242235 Reply
    Anonim
    Gość
Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Polepszenie chłodzenie w przekładni.
Twoje informacje:

Back to top button