Polecam warsztat,naprawiaja na terenie CAŁEJ POLSKI i daja gwarancję

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Kontaktownia Polecam warsztat,naprawiaja na terenie CAŁEJ POLSKI i daja gwarancję

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marin09 marin09 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mistrzunio26
    mistrzunio26
    Użytkownik

Witam
    Słuchajcie jakiś czas temu tuningowałem swoja yamahe aerox i znalazłem ogłoszenie Pana Damiana,zadzwoniłem dogadałem sie warunki wydały mi sie korzystne i wysłalem im silnik. Podoba mi sie,że dali mi gwarancje bo po skończonej robocie dostałem wszystkie wykazy za części i tu ważne dostałem 15 % rabatu na każda częśc…i 6-cio miesieczna gwarancje.
    Ogólnie gostek spoko,nie wiem czy robi sam czy tez nie,ale wiem ze robi wszystko 2T i 4T,ode mnie za robote wział 200zł,także spoko bardzo. Silnik tylko wsadziłem i chodzi lalka. Kumplowi go polecilem bo miał silnik do simosna do złozenia i tu było troche smiesznie… silnik gostek dostał w poniedziałek a kolega miał go juz we wtorek.. xDD jak to zrobił nie wiem.. aha no i tez dostał gwarancje i za robote wział chyba 40zł..jakos tak.
    No ogólnie miła obsługa,jak cos robił to dzwonił i pytał… na koniec dostałem wszystko do rozliczenia za czesci,oraz wystawili mi fakture z pieczatka i podpisem firmy.
    Firma nazywa sie fach-motors, mechanik ma na imie Damian
    Pozwole sobie ich zareklamowac ich strona to;
    www-fach-motors.host77.pl i chyba moge podac jego nr. tel bo na stronie jest takze… 785-034-154
    Minusów..mhm..chyba nie mam żadnych uwag do niego i mysle że moge Wam go polecic. Pozdro. Aha tam na stronce wszystko pisze o ich usługach,ale robia silniki na terenie calej Polski za pomoca wysylek. I cos jak z nim gadałem w spominał o tuningach,ze rometa tuninguje,spawaki robi i cylki przerabia..cos takiego musicie sie go dopytac.Pozdro

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

🙂

hahaha, ja to mam nosa 😀 Wiedziałem, że to właściciel tego serwisu 😀
    proszę bardzo: http://simsony.net/archive/index.php/t-86531.html

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

hehe Madi powinieneś iść na jakiegoś detektywa albo coś 😛 No a autor tematu jak każdy chce zareklamować swój warsztat w jak najlepszy sposób tyle że tutaj nie do końca się to udało 😛

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

zamiast napisać ogłoszenie jak człowiek to jakieś cyrki odstawia i wychodzi że cwaniaczek

Zdjęcie profilowe CactusMan
    CactusMan
    Użytkownik

Jest tu jakiś cwaniak? 🙂
    Facet poleca sam siebie,miało być sprytnie,a wyszło komicznie.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe elastyna
    elastyna
    Użytkownik

Użytkownik mistrzunio26 raczej już nie będzie pisał na tym forum, madi skąd tak szybko się zorientowałeś że to on??

Cpi Oliver 2t 2005r
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

jestem moderatorem na innym forum motoryzacyjnym (w podpisie baner) i często się trafiają podobne sytuacje 🙂

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

dobry serwisant nie potrzebuje reklamy 🙂

Kymco B&W 170
    Zdjęcie profilowe Patrykk
    Patrykk
    Użytkownik

barteklodz ,
    Jakoś trzeba zacząć biznes … klienci nie wezmą się z kosmosu :).

Zdjęcie profilowe piotrek1234
    piotrek1234
    Użytkownik
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie