Poleć sprawdzony sklep, lub mechanika

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Bartolini
    Użytkownik

Polecam Wam serwis w: Konik Nowy 47 blisko sulejówka, woj. mazowieckie. To moi znajomi, a mechanik robi wszystko, czego dusza zapragnie 😉
    Tel: 502 171 816.
    Tuning, remont – nie ma problemu, mechanik jest perfekcjonistą.
    Polecam!

Im_Jurek
    Użytkownik

W Czarnkowie ( koło nowego kościoła ) jest sklep z skuterami

Sklep Motoryzacyjny
    Marek Orzechowski
    ul. Parkowa 5 , 64-700 Czarnków

Mają praktycznie wszystko od części eksploatacyjnych , po tuning (cylindry ,wydechy itd…)

I do tego okazyjne ceny – Polecam

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Nieaktywny

Jakby ktoś chciał to naprawiam, lakieruję (profesjonalnie), serwisuje, tuninguję i wszystko co związane z jednośladami.

GG: 31323465(rzadko dostępny), [email protected] .

Mam już za sobą parę motocyklów.

Jestem z małopolski, okolice Limanowej, Nowego Sącza.

emilos
    Użytkownik

Ja polecam serwis Motohiro Piotr Maciejczak
    ul. Towarowa 26, Piaseczno
    tel. 503 966 945
    Nie drogo, sympatycznie i fachowo.

TheMiqlaq
    Użytkownik

Kadzidło, ul. Wiśniowa, pierwsza działka po lewej. Całkiem miły mechanik. Sepleni ale da się go zrozumieć. 😉 Składał mi Simsona. Trwało to kilka miesięcy bo wychodziły coraz to nowe awarie, ale każdą część którą dostał była montowana w ciągu kilku dni. Na założenie nowego silnika czekałem może 3 dni. Za całą naprawę, a było tego naprawdę sporo zapłaciłem niecałe 200 zł. Na co dzień raczej naprawia się tam samochody, ale kilka skuterów też u niego widziałem. Mogę z czystym sumieniem polecić warsztat pana Mariusza ;).

kuba20227
    Użytkownik

Witam!
    Ja polecam w Ząbkowicach Śląskich Moto Serwis Na ulicy Waryńskiego 13 🙂 Kontakt: 505 536 755 [email protected] Posiadają części,kaski,odzież i serwisują,przechowują motocykle,skutery,quady i są dobrzy w tym fachu i posiadają swój transport 🙂

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button