Półautomat – wasze opinie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Półautomat – wasze opinie

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Ostatnio zauważyłem w sklepie skutery KYMCO z półautomatem. Niby ma 4 biegi 17 calowe koła no to powinien jakoś ładną prędkość wyciągnąć. Nie piszą jaki model bo chodzi mi głównie czy półautomat poprawia znacznie jakoś osiągi.

Anonimowy

Wiem o jakie sprzety ci chodzi. Daruj to sobie bo to nic fajnego jest. Czy poprawia osiagi to ja nie wiem

Anonimowy

Ale czemu nic fajnego?? Coś z tym jest nie tak??

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.

Anonimowy

No jak biegi to ze sprzeglem a jak bez sprzegla to automat. Daruj to sobie

Anonimowy

Ale mi chodzi bardziej o konkrety…

Anonimowy

Poproś kolegę jakiegoś który ma tzrke lub coś takiego żeby Cię przewiózł tylko ze zmianę biegów bez sprzęgła to zrozumiesz, nie czuć wtedy tak zmiany biegu ani nic. Już lepszy od tego jest automat jak napisać Wino.

Anonimowy

Tego się nie da wytlumaczyć, to trzeba poczuć

Anonimowy

A mam jeszcze inne pytanie…. czy któryś z was miał kontakt z takim skuterem? [ Dodano: 2008-07-21, 12:57 ] No i co taka cisza? [ Dodano: 2008-07-24, 14:50 ] A więc nikt nie wie jak to jeździ… ;/

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie