Pokrywa slilnika keewey

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pokrywa slilnika keewey

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #281376 Odpowiedź

Anonimowy

witam. Nie mogę zdjąć pokrywę silnika w keeway-u. wszystkie śruby odkręcone i nie mogę zdjąć pomocy~~~! pozdro

#281377 Odpowiedź

Anonimowy

Odkręciłeś tą jakby na środku przekładnię? Jak nie to popukaj trochę(tylko nie za mocno) młotkiem gumowym…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #281378 Odpowiedź

Anonimowy

Z tego co wiem u mnie w Keewayu są 2 bolce które trzymaja pokrywe moze przyrdzewiały jak u mnie nie ciężko schodzi to wez zrob jak radzi Pasiu:P młotek gumowy i popukaj 😉

#281379 Odpowiedź

Anonimowy

O rany… Wszystkie śrubki od tego sa widoczne… Trzeb tylko ruszyc głowę i odkręcisz wszystkie a nie wybrane…

#281380 Odpowiedź

Anonimowy

omg…. odkrecasz wszystkie srobki na okolo calej pokrywy i tam na koncu tam gdzie jest regulacja hamulca tylnego musisz poruszac bo jest tam taki stalowy bolec który to trzyma dodatkowo i wystarczy trochę poszarpac nawet za kopniaka i powoli delikatnie w koncu zejdzie. Pozdro 😯

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #281381 Odpowiedź

Anonimowy

szarp za kickstarter az do skutku jezeli nie zejdzie to trzyma go jeszcze jakas sruba

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Pokrywa slilnika keewey
Informacje o Tobie: