pokrywa przeladni i te zebatki Help

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) pokrywa przeladni i te zebatki Help

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #268741 Odpowiedź

Anonimowy

WItam wszystkich !
    a wiec tak… zrobilem polerke przekładni, wszystko ladnie pieknie, ale nadszedl czas na założęnie. w wewnatrz pokrywy jest taka jakby pol zebatka i takie cos o wiele mniejsze tez taka zebatka i ma ona o gory taki drucik jakby. i nie wiem jak ja wlozyc zeby bylo dobrze, teraz zalozylem to jak kopne w starter to albo nie odbija a jak odbije to tak trzeszczy. !

bardzo bym prosil o fote jak to powinno wygląda

ps soryy ale się bardzo spieszylem piszac to.

aa skuter to kingway guliwer 4t 🙁

Edit: to cos, to jest NOWA PRZEK?ADNIA ROZRUCHU NO?NEGO – ZĘBATKA
    DO WIĘKSZO?CI SKUTER???W CHI???SKICH takie cos ; d

#268742 Odpowiedź

Anonimowy

najpierw półksiłęyc, potem ta mniejsza złbatka a na ko??czu drucik zakładasz tak, żeby blokowałtą mniejsze zębatkę (powinny był w niej takie rowki do niej)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #268743 Odpowiedź

Anonimowy

jeszcze jutro zobacze sam, a jak nie to dam fotkę to mi mazniesz sprejemw paincie jak to powinno byc 😀

#268744 Odpowiedź

Anonimowy

dokładnie. ten drucik robi za blokadą, a ta po??wka to musi był tak ustawiona, żeby jak przekr?cisz kopajk?, to cały czas ?apażo złbkami na tej złbatce, co do niej przychodzi.

#268745 Odpowiedź

Anonimowy

no to tak

kopka chodzi okej
    za pierwszym razem kopalem ze 20 razy i nie chcial zapalic, wyczyscilem swiece i skuter odpalil od 1 kopka to wina regulacji gaźnikaż

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #268746 Odpowiedź

Anonimowy

może za „dobrze” tą świecą wyczyściłem sprawdź jaką iskre daje, załóż na fajke , cyla i daj na rozruch

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: pokrywa przeladni i te zebatki Help
Informacje o Tobie: