pokrywa przekładni - wycięte na miejscu dzwona

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    szyszu3
    Użytkownik

Witam. Chce kupić do swojego skutera pokrywe przekładni z kopką, znalazłem, lecz wycięte jest te koło do okoła dzwonu. I moje pytanie, czy może bardzo mi to zaszkodzić ? Woda to pal licho jak się tam dostanie chyba, ale jak jakiś kamień wleci ? co o tym powiecie ?

link do zdjęcia: http://img09.tablica.pl/images_tablicapl/58674063_2_644x461_aprilia-sr-tuning-sport-na-czesci-zdjecia.jpg

Dziadek100
    Użytkownik

Może i ładnie to wygląda ale na pewno zmniejszy się trwałość całego napędu.Woda,kurz i piach zrobią swoje.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

DooOminO
    Użytkownik

Nie kupuj tego.

szyszu3
    Użytkownik

bym jeszcze ten dzwon na czerwono walnął ;p tylko najgorzej boje się jak mi tam jakiś kamień wleci czy coś.. to może mi wszystko rozwalić..

szyszu3
    Użytkownik

A czy to nie jest czasem pokrywa od silnika morini ? Bo te sr racing mają dłuższe te pokrywy 😀 i inne kopki.:D

Dziadek100
    Użytkownik

Kamień to tam raczej nie wpadnie,ale drobiny piasku i kurzu sprawią że napęd się zużyje szybko.No ale widzę że kolega się „podniecił” na te pokrywę :).

szyszu3
    Użytkownik

Ja ? nie.. tylko po prostu chcę kupić jaką, bo nie raz nie mogę odpalić ze startera i wtedy jest problem.. a u tego kolesia i tak zamawiam jeszcze inne części. i w sumie mało chce za tą pokrywe.. A do mojego ciężko znaleźć dobrą.. nie moge znaleźć.

lisu7
    Użytkownik

A ta pokrywa jest z czego zrobiona?

szyszu3
    Użytkownik

która ? moja ? ta co teraz mam jest plastikowa.xd

lisu7
    Użytkownik

ale ta co gościu sprzedaje.

szyszu3
    Użytkownik

no z matalu, a z czego może być.xd

lisu7
    Użytkownik

no to tą dziurę możesz jakimś metalem zaspawać od zewnątrz.

szyszu3
    Użytkownik

wiem, właśnie myślałem już o tym, ciekawe jakby to blachą ryflowaną zaspawał, fajnie by to wyglądało nawet..

lisu7
    Użytkownik

albo blaszkę dać na zawiasach i będziesz sobie mógł otwierać i zamykać oraz do dzwona patrzyć.

szyszu3
    Użytkownik

hehe, dobry pomysł 😀 ogarne coś 😀

barteklodz
    Użytkownik

pokrywa jest z alu więc ostrożnie ze spawaniem bo można ją zwichrować.
    chciał nie chciał i tak do środka są zasysane różne pyłki, ta gąbeczka na wlocie praktycznie nic nie filtruje.
    jedynie można zrobić „czapeczkę” mocowaną na nity

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button