pokrywa przekładni – wycięte na miejscu dzwona

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic pokrywa przekładni – wycięte na miejscu dzwona

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe barteklodz barteklodz 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

szyszu3
    Użytkownik

Witam. Chce kupić do swojego skutera pokrywe przekładni z kopką, znalazłem, lecz wycięte jest te koło do okoła dzwonu. I moje pytanie, czy może bardzo mi to zaszkodzić ? Woda to pal licho jak się tam dostanie chyba, ale jak jakiś kamień wleci ? co o tym powiecie ?

link do zdjęcia: http://img09.tablica.pl/images_tablicapl/58674063_2_644x461_aprilia-sr-tuning-sport-na-czesci-zdjecia.jpg

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Może i ładnie to wygląda ale na pewno zmniejszy się trwałość całego napędu.Woda,kurz i piach zrobią swoje.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Nie kupuj tego.

.. Bez polskich znak’o’w .

szyszu3
    Użytkownik

bym jeszcze ten dzwon na czerwono walnął ;p tylko najgorzej boje się jak mi tam jakiś kamień wleci czy coś.. to może mi wszystko rozwalić..

Ja w korkach nie stoje.

szyszu3
    Użytkownik

A czy to nie jest czasem pokrywa od silnika morini ? Bo te sr racing mają dłuższe te pokrywy 😀 i inne kopki.:D

Ja w korkach nie stoje.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Kamień to tam raczej nie wpadnie,ale drobiny piasku i kurzu sprawią że napęd się zużyje szybko.No ale widzę że kolega się „podniecił” na te pokrywę :).

szyszu3
    Użytkownik

Ja ? nie.. tylko po prostu chcę kupić jaką, bo nie raz nie mogę odpalić ze startera i wtedy jest problem.. a u tego kolesia i tak zamawiam jeszcze inne części. i w sumie mało chce za tą pokrywe.. A do mojego ciężko znaleźć dobrą.. nie moge znaleźć.

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

A ta pokrywa jest z czego zrobiona?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

szyszu3
    Użytkownik

która ? moja ? ta co teraz mam jest plastikowa.xd

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

ale ta co gościu sprzedaje.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie