podswietlenie rejestracji??

witam cZy obowiazkowe jest oswietlenie rejestracji ?? chce wywalic blotnik i zostawic sama rejestracje lecz nie mam zamiaru stracic prawka :))

Cześć, tak jest obowiązek oświetlania tablicy, tak samo jak posiadania błotnika:)

leszku a co z tymi ktorzy tego nie maja?? w wiekszosci skuterow tak jest... :) no ale nie bede sie z toba klocil... :) pozdrawiam

leszku a co z tymi ktorzy tego nie maja?? w wiekszosci skuterow tak jest... :) no ale nie bede sie z toba klocil... :) pozdrawiam

To tak samo jak z odblokowywaniem. Przepis jest, ale nikt nie egzekwuje. Gorzej będzie na przeglądzie technicznym, bo bez podświetlenia i błotnika nie przejdzie.

To błotnik w skuterze jest objęty jakimś ' paragrafem ' ? ;-).
Heh .. nie wiedziałem ;-).
Co do podświetlenia tablicy - można ją umieścić bezpośrednio pod lampą i nie będzie żadnego problemu - blask lampy będzie oświetlał rejkę .

Co do błotnika - również pierwsze słyszę.
A z rejestracją faktycznie - na przeglądzie problem może być, a policja w najgorszym razie zabierze dowód rejestracyjny, jeżeli naprawdę będą chcieli się o coś przyczepić.

Ja myślę, że jak tablica będzie zamontowana zaraz pod lampą , to zero problemu. Wkońcu jakby nie było będzie oświetlona .
W innym przypadku może np . listwa led ?.

Chodziło mi o sytuację, kiedy tablica jest zamontowana np. na przekładni.

Ja mam na przekładni, a w nocy i tak lampa daje tyle światła, że rejkę doskonale widać:)

Rejka nie moze byc na przekładni ;)
Musi byc pośrodku ^^