Podłączanie regulatora 2T

Witam, oryginalnie mialem regulator 4 piny, obecnie kupilem taki sam w sklepie autoryzowanym w Chojnicach. Poprzednio urwala mi sie kostka, zrobilo sie spiecie, regulator sie palil podczas jazdy. Teraz mam taki problem, ze kazdy kabel jest osobno, wiec podlaczylem wedlug schematu: prawy pin na dole, masa, prawy u gory - czerwony(aku) , lewy na dole - zolty (swiatla), lewy u gory - czerwono bialy, idzie z pradnicy. Nowa pradnica a ladowania i tak nie ma, co zrobic? Myslalem, ze zle podpiete, ale według schematu jest ok, a czerwony kabel jest na pewno od aku, bo jak dotkne go w inny pin, to jest spięcie. Skutrer chinski 2t

Dodając, jak mowilem regulator dla chinskich 2t, dla 12v, kable sa 4: zielony, zolty, czerwony, czerwono-bialy - sprawdzalem tez opcje zamienic zolty kabel z czerwono bialym, oba ida z pradnicy, ale to nic nie wnosi. Co jest nie tak zatem? Aha, to jest taki regulator dla jasnosci: http://img29.imageshack.us/img29/5271/regeller.jpg

Help?

a probowałeś poszukać jakiegoś schematu do samego regulatora? moze tam jest pozmieniane?

Szukalem. Wlasnie wdlg tego podlaczylem dobrze, widziałem schemat dla chinskich 2t i niby mialem dobrze

Wiec co?