początkujący

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #121903 Reply
    bobson89
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

na codzień jezdze samochodem i nigdy w życiu nie prowadziłem motoroweru(raz skuter po placu). Mam parę pytan odnośnie doboru maszyny, jestem dużym człowiekiem 190cm wzr. I 100kg wagi. Poradźcie mi czy jazda w ogóle jest możliwa a jak tak to co kupić najlepiej do 2 tys gdyż motor ma mi służyć tylko do dojazdów po mieście czy do pracy w sezonie. Samochód jednak paliwa więcej ssie więc było by to dla mnie idealne rozwiązanie tym bardziej że autem niestety Musi jeździc żona do pracy. No i zawsze coś mnie ciaglo do jedno śladów.

#121906 Reply
    DeelBeat
    Użytkownik
    • 15
    • 340Postów:

Hmm… Za ok. 2 tysiące uda Ci się kupić motorower Router WS 50 z 2012 roku, który, moim zdaniem, jest dobrym motorowerem w stosunku ceny do jakości.
    Nie wiem, jak będziesz na nim wyglądał, ale na pewno będzie troszeczkę ociężały z powodu wagi (nie chcę Cię urazić, po prostu piszę prawdę), ponieważ posiada on silnik czterosuwowy (oszczędny, spalający ok. 2,5 litra na setkę).

#121914 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Silnikiem zupełnie się nie sugeruj bo 4T spokojnie da sobie z Tobą radę. Co do wielkości, to chyba mimo wszystko lepszy będzie skuter, będziesz wyglądał w miarę normalnie na Quantumie R np.
    Romet RXL
    Quantum Classic
    No w tej cenie, w ogóle łatwo nie będzie, ale chińczyka może jakiegoś wyrwiesz.

#121917 Reply
    bobson89
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

Malo mnie interesuje jak bede na nim wygladac, byle by jezdzil i dawal rady z moja waga a kiedys moze zlapie bakcyla i bede patrzal za maszynami gabarytowo wiekszymi adekwatnie do mojej wagi czy wielkosci. Na razie szukam czegos na start

#121919 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Jak musi być biegówka to skup się na czymś Rometa lub Junaka.
    Silniki wszystkie mają te same.

#121921 Reply
    DeelBeat
    Użytkownik
    • 15
    • 340Postów:

Musi się jeszcze zmieścić w 2 kawałkach, więc sam widzisz, że wybór nie wielki. Za te pieniądze ja bym celował w Routera WS 50, mimo wszystko.
    Nie wygląda jak „sportowa szlifierka”, więc nie będziesz wyglądał głupio moim zdaniem.

#121922 Reply
    bobson89
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:
    #121925 Reply
    bobson89
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

Ten Router ws 50 wyglada obiecujaco:) nic dziekuje za pomoc wszystkim w razie gdybym czegos potrzebowal napewno sie tu odezwe:)

#121931 Reply
    DeelBeat
    Użytkownik
    • 15
    • 340Postów:

Nie ma sprawy, od tego jest przecież forum 😉

#121954 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Na tym 'czoperze’ to dopiero będziesz komicznie wyglądał, on strasznie malutki jest 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: początkujący
Twoje informacje:

Back to top button