Pochwal się swoim skuteremmotorowerem

Witam. Pewnie wielu z Was korci aby się pochwalić swoim skuterem! Więc macie taką możliwość Oto wzór:

- Gdzie kupiłeś skutermotorower
- Marka
- Rok Produkcji
- Przebieg
- Awaryjność
- Spalanie
- Osiągi (2t czy 4t)
- Twoja opinia o motorowerzeskuterze

Więc ja zaczynam!
- Real
- Marka: Toros Fresco (Quantum)
- Rok Produkcji: 2012
- Przebieg: 5900 (rośnie)
- Awaryjność: Brak awarji
- Spalanie: 2,5-3l100km
- Osiągi: 70kmh (4t)
- Skuter bardzo dobrze się sprawuje. Duży , wygodny i mało pali. Jestem z niego zadowolony

A Ty co moderator ze piszesz wzor i pozwalasz robic tematy w dziele offtopy?-.-

DooOminO napisał:

A Ty co moderator ze piszesz wzor i pozwalasz robic tematy w dziele offtopy?-.-

A ty musisz sie w każdy temat Wpierdalać? Jak Ci nie pasuje to wyjdź

Gdzie mam wyjsc? Moze troche kultury.

DooOminO napisał:

Gdzie mam wyjsc? Moze troche kultury.

Kultury? I kto to mówi? To nie jest temat do kłótni. Jeżeli ty masz jakiś problem z moim pisaniem to wyjdź z tego tematu a nie zaczynaj zygać tak jak w każdym temacie. Więc zrób sobie i mi przysługę i zmień temat. Nie będę się z tobą kłócić. I nie będe tępił twojej głupoty

Glupote to widzisz kazdego dnia w lustrze, a pisze bo widze, ze sie masz juz za "admina" "moderatora" ah.

DooOminO napisał:

Glupote to widzisz kazdego dnia w lustrze, a pisze bo widze, ze sie masz juz za "admina" "moderatora" ah.

Dobra już powiedziałeś to co miałeś powiedzieć a teraz zmień temat. Cześć

ref

To prawda że DooOminO się często "wpierdala", ale wypadałoby zachować zimna krew mister SlawololoG i odpowiedzieć na poziomie, wtedy może ten temat miałby szansę przetrwać zimę :)

Jeśli ktoś chce pochwalić się swoim sprzętem to można zrobić poprzez umieszczenie fajnych fotek w galerii użytkownika forum. To jak sprawują się moje użytkowe sprzęty można np. u mnie zobaczyć klikając w pasek motostau. Dla mnie ten wątek forum niema racji bytu i już tu nie będę zaglądał.