! Forum OFFtopic Pobyt w szpitalu

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Witam, wiem że może forum i nie od takich kwestii, ale może ktoś bardziej doświadczony mi pomoże 😀
    Mianowicie dostałem skierowanie do szpitala na oddział, teoretycznie mam mieć zabieg, pisze mi przyjęcie dnia tego i tego – punkt przyjęć planowych… I właśnie nie wiem bo nigdy nie byłem ani nie zapytałem… Mogą mnie odrazu przyjąć czy najpierw jest jakaś rozbudowana procedura przyjmowania, a np na następny dzień zabieg?
    Przepraszam że taki bezsensowny temat na forum motoryzacyjnym ale może ktoś to przechodził, a nie chce mi się zakładać kont nie wiadomo gdzie 😀
    Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

Dygasz się przed igłą czy to już… *grubsza sprawa*? Pytam dla zasady. Zdrowiej szybko i wracaj znowu do żywych. Kup BMW 2.5 litra (z gazem oczywista) i ciesz się… jazdom. Chinol pozdrawia „;)

Eee. 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Ten chinol znany pod wieloma nickami? 😛

I nie dygam się tylko się zastanawiam… Bo najpierw powinni chyba zrobić badania przed zabiegiem i dopiero termin zabiegu ustalić? Czy źle myślę? 😀 I nie wiem czy mam się pakować czy tylko na badania jechać ^^

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to chyba zależy jaki szpital i jaki zabieg.
    a ponieważ nie wiadomo to zamykam.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Temat ‘Pobyt w szpitalu’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.