po wymianie walu i pierscieni

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis po wymianie walu i pierscieni

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kingway80cc kingway80cc 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #179753 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kingway80cc
    kingway80cc
    Użytkownik

zlozylem skuter 4t odpalic odpalil przy wiekszym dodaniu gazu ale jak dalem maksymalne obroty to juz na wolnych pracowal normalnie.. rusza plynnie ale przed remontem mialem na obrotomierzu 4,5-5,5 tys obrot. a teraz mam jakies przeszlo 7 tys strasznie mi w wibracje wchodzi przy ruszaniu.. powiem tak wymienilem wal z 50 na 60, cylinder zostal stary tlok nowy pierscienie tez nowe . i czy to normalne czy cos nie tak a wlasnie dymi mi z silnika bialy dym podczas jazdy olej polsyntetyk

#179754 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ostry957
    ostry957
    Użytkownik

Jak dymi na biało to przyczyną może być uszczelka pod głowicą. Jesteś pewien że dobrze ustawiłeś rozrząd?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #179759 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ostry957 napisał:

Jak dymi na biało to przyczyną może być uszczelka pod głowicą. Jesteś pewien że dobrze ustawiłeś rozrząd?

Tak, w silnikach chłodzonych cieczą kiedy ciecz dostaje sie do komór spalania…

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #179777 Odpowiedź
    kingway80cc
    Użytkownik

Noo tak rozrząd dobrze ustawiony tylko jak jade na wiekszych obrotach to czuje wibracje strasznie .olej mi kapie z obudowy napedu i jest go tez troche na silniku tam gdzie jest rozrusznik

#179778 Odpowiedź
    kingway80cc
    Użytkownik

A na swiatlach jak stoje to jak chce ruszyc to gasnie i w czasie jaxdy chamujac tez nieraz gasnie moze to zawory ale pewien nie jestem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: po wymianie walu i pierscieni
Informacje o Tobie: