PO WYMIANIE PASKA NIE CHCE RUSZAĆ Z MIEJSCA….

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #120546
    marin09
    Użytkownik
    • 19
    • 349Postów:

    Witam mam problem z moim skuterkiem.Wymieniałem talerz i pasek.Po wymianie okazało się że skuterem nie da się prawie ruszyć z miejsca.Trzeba sobie czasami nogami pomagać;)Czytałem gdzieś że nowy pasek musi się dotrzeć ja zrobiłem już ok 300 km i nic sie nie zmieniło.Jak to z tym docieraniem? Dodam że pasek ma takie wymiary jak dedykowane do mojego modelu.

    #120547
    Mario1
    Użytkownik
    • 0
    • 1 223Postów:

    paska nie docierasz – zakładasz i jedziesz , albo coś sknociłeś przy składaniu albo zły pasek masz , ( sprawdź jeszcze raz wariator ) może rolki ci się z klinowały.

    #120548
    marin09
    Użytkownik
    • 19
    • 349Postów:

    rolki nie są zużyte,a pasek ma wymiary takie jak fabryczne

    #120551
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    To znaczy jakie wymiary ma ten pasek? I jaki talerz wymieniałeś bo ogólnie to są trzy (wariator to w sumie nie talerz).

    #120554
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Coś musiałeś popsuć. Sprawdź czy pasek założyłeś zgodnie z kierunkiem, chociaż powinien i tak pociągnąć.

    #120556
    marin09
    Użytkownik
    • 19
    • 349Postów:

    Pasek założony zgodnie z kierunkiem,a wymieniłem przeciwtalerz.Dużo ludzi pisze że pasek musi się docierać.Ktoś miał podobne problemy jak ja z paskiem?

    #120557
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Pasek się nie dociera.

    #120558
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    A przeciw talerz wyczyściłeś z oleju najpierw? To po pierwsze, po drugie, to jaki pasek tam wsadziłeś? czasem zdarza się że niektóre paski mają różne kąty pochylenia i zachowują się dziwnie przy osiąganiu prędkości maksymalnych lub przy ruszaniu.

    Jaki masz silnik?

    #120559
    marin09
    Użytkownik
    • 19
    • 349Postów:

    Pasek dayco 724-17,5-8.Talerz nowy.Skuter Piaggio Quartz 50 lc.Czytałem znowu cos teraz i ludzie piszą że trzeba docierać żeby się lepiej ułożyło.Na starym pasku jeździ normalnie.Ogólnie to tylko z ruszaniem mam problem,bo jak juz ruszy to jest ok.

    #120562
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    Podsumowując pasek się ślizga na nowym przeciw talerzu sam tak miałem po wymianie paska z wariatorem, po dłuższej jeździe w trasie (około 60 km) wszystko wróciło do normy.

    W Piaggio jest stały kąt paska więc tutaj nie ma pomyłki.

    #120568
    marin09
    Użytkownik
    • 19
    • 349Postów:

    Ja zrobiłem już ok 300 km i nic się nie zmieniło.Dziwi mnie to ze nadal nie chce ruszać z miejsca.A na starym rusza normalnie bo zakładałem dla porównania.Ktoś miał podobne problemy?

    #120588
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Może po prostu sam pasek jest jakiś trefny. Skoro stary śmiga normalnie to coś jest z paskiem nie halo.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button