Po przewróceniu się motoru , nie ma siły jechać.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Celuloza
    Użytkownik

Jechałem dzisiaj po polu , moim crossem Hondą mtx 80 , która ma kopytko , szybkie przyśpieszenie , wywróciłem się przy prędkości 40km/h . wszystko jest całe . wstałem , motor odpalił za 1 kopniakiem , ruszyłem a on nie chce jechać full gaz a on ledwo co jedzie jak komarek . Honda ma pojemność 80ccm . teraz nwm co się stało macie jakies pomysły co jest nie tak , wszystko jest okey , NIC NIE JEST USZKODZONE , dziwnie chodzi silnik albo jestem przewrażliwiony . POMOCY !

panczo
    Użytkownik

Za pewne masz filtr powietrza stożkowy z siatki pociągnęła piasku i góra do wymiany.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Celuloza
    Użytkownik

Nie raczej nie , bo mam oryginalny filtr w którym jest gąbka wszysytko oryginalne nie jakieś stożki itp .

panczo
    Użytkownik

Nic się nie rozszczelniło,przesunęło itp?Zobacz czy gdzieś coś się nie poluzowało.

Celuloza
    Użytkownik

Nie , pierścienie też są w dobrym stanie , ma kompresje pali za pierwszym kopniakiem .

Wombat
    Moderator

pływak z gaźniku zawieszony od dzwona, syfy ze wstrząśniętego filtra paliwa przytkały gaźnik?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button