po odblokowaniu skutera predkosc jest taka jaka była

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis po odblokowaniu skutera predkosc jest taka jaka była

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TajPan TajPan 9 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #32296 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

dzisiaj dałem skuter do odblokowania i stwierdzam ze nic sie nie zmieniło moze z 5km/h wiecej ale nie widze znacznej róznicy w osiagach ta zwezka w filtrze powietrza to jest blokada tak? i powinien ta koncówke wyjac a ona nadal tam jest i po wyjeciu tej zwezki trzeba wymienic dysze na wieksza tak pisza na forach a jak sie zapytałem czy wymienił dysze to mówi a po co jak juz nie wiem kasa zapłacona a zadowolenia 0

#32302 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Nocny89
    Nocny89
    Użytkownik

jaki to skuter?..
    a modul wymieniałeś?

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #32303 Odpowiedź
    bitronxp1
    Użytkownik

tak moduł wczesniej wymieniłem rozkreciłem obudowe wario i obejrzałem z boku pierscionka chyba nie ma głaki jest ten bolec czy jak sie to nazywa w srodku na filtrze jest zwezka to musze to wyjac tylko czy trzeba bedzie regulowac gaznik bo ja sie nie znam
    a skuter to zipp tops 4t

#32307 Odpowiedź
    bitronxp1
    Użytkownik

a w pokrywie jest jakis chyba czujnik taka czarna kosteczka czy to jest blokada ta co idzie do modułu?

#32319 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Po wyciągnięciu tej zwężki trzeba będzie regulować gaźnik. Jak w pokrywie jest jakiś czujnik to pewnie jest to czujnik obrotów czyli blokada. Wiele osób mówi żeby ją zdjąć poprostu przecina się ten kabelek. Sprawdź dokąd idzie ten kabelek a jak do modułu u spróbuj go przeciąć i zobacz czy osiągi się poprawiły a w razie czego zawsze można go spowrotem połączyć.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#32321 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Nocny89
    Nocny89
    Użytkownik

a modul kupiłeś odblokowany?..

#32325 Odpowiedź
    bitronxp1
    Użytkownik

moduł kupiłem odblokowany bo wczesniej i nie blokował mi obrotów jak z górek zjezdzałem czyli ten czujnik odpada bo nie blokuje juz a i z górki teraz jakos słabiej przyspiesza a nie che mi sie jechac na ta góre gdzie 70km/h z niej zjezdzałem nie wiem co on tam zdjoł ale skoro ta zwezka jest to znaczy sie ze nic nie zrobił

#32326 Odpowiedź
    bitronxp1
    Użytkownik

a jak wyjme te zwezke w filtrze powietrza i bez regulacji gaznika to nic sie nie stanie ?

#32330 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe KrzysiekP
    KrzysiekP
    Użytkownik

bitronxp a skąd jestes? mozna by popatrrzyc w gazio, skoro to jest 4t bo tam moze byc blokada

KrzysiekP
    Forum Śląskiej Grupy Motorowerowej – http://www.lonelywolves.cba.pl

Moje Gadu-Gadu
    [/img]http://www.motostat.pl/user_images/23496/icon3.png[/img]
    http://www.ermail.pl/klik/Vn9UZGEN

#32622 Odpowiedź
    bitronxp1
    Użytkownik

papytałem sie troche chłopaków w pracy i co niektóry mówi ze jednak moze ten tłumik zablokowany tak blokowac osiagi i nie wiem czy władowac ok 300zł w tłumik ale jak za bardzo to nie poprawi predkosci to nie bede zadowolony

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
Odpowiedz do: po odblokowaniu skutera predkosc jest taka jaka była
Informacje o Tobie: