Po naprawie startora skuter wariuje Barton firefox -70cc 2t

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #296363 Reply
  dominator
  Użytkownik
  • Postów: 2

  wczoraj chciałem pojeździć mym bartonem ale nie chciał odpalić :/ więc rozkręciłem go no i patrze czy jest iskra na świecy no i jak na złość nie ma…
  No to pojechałem do sklepu kupiłem nową świece . Wmontowałem ja a iskry nie ma dalej no to pomyślałem że to moduł albo cewka wiec pojechałem i kupiłem obydwa te przedmioty . Wróciłem i zacząłem montować . Jak juz to zrobiłem to odpalam patrze czy jest iskra a jej dalej nie ma . Wiec rozkręciłem i dostałem się do startora no i okazało się że jest przecięty drucik więc go zlutowałem . Skuter odpalił ale jak dodawałem gazu to gasł albo buczał ale tak powoli jechał jak już się rozkręcił to jakoś tam jechał ale na małych obrotach gasł .
  PYTANIE BRZMI czy powoduje to wszystko ten startor i kupic nowy czy problem leży gdzie indziej proszę o pomoc .

  #296367 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 049

  może jej popalony i iskra jest słaba. drogi nie jest wiec warto zaryzykowac

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #296369 Reply
  dominator
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Też tak myślę jeszcze co ciekawe spaliło mi żarówkę od światła z przodu nie wiem czy ma to związek ale dość nie źle ją przypaliło aż śmierdzi 😀

  #296372 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 049

  bardzo możliwe.
  Ja bym wmienił i prądniczke i regulator napięcia. Chyba że jesteś w stanie wcześniej pomierzyć styki regulatora żeby mieć jako taka pewność że jest ok.
  Do sprawdzenia też oporniki – jeżeli masz

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Po naprawie startora skuter wariuje Barton firefox -70cc 2t
Twoje informacje:
Back to top button