po dodaniu gazu przygasa – zipp parco

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery po dodaniu gazu przygasa – zipp parco

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe nikt nikt 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe nikt
    nikt
    Użytkownik

Witam , mam taki problem iż kiedy dodaje gazu w skuterze przygasa on. Gaźnik wymieniłem na nowy nie wiele to pomogło, regulacją coś podratowałem no ale jeździć się nieda. Iskra na świecy jest, wydaje mi się że coś z elektryką bo kiedy stoi na wolnych obrotach a ja włącze światła, silnik zaczyna wyraźnie lepiej pracować. POza tym jego praca jest nierówna. Jakieś pomysły?

Zdjęcie profilowe Karken123
    Karken123
    Użytkownik

Skoro przygasal po dodaniu gazu miałeś zabrudzona dysze glowną
    Także wyregoloj gaznik i co przeczytać jeśli to niepomoze prawdopodobnie musisz wyregolowac sobie napęd

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a moze ma za dużą dysze główną i go zalewa. albo zdechła mu kompresja i go zalewa bo nie daje rady

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe nikt
    nikt
    Użytkownik

no nie, kabel od masy nie bardzo łączył, a mam jeszcze jedno pytanie bo mam tam drugi kabel od akumulatora od minusa, to jego też podłączam do ramy bo nie jest nigdzie podłączony…

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie