Plis pomóżcie pilnie!!!

Mam opcje żeby się zamienić na skuter marki piago no ale niestety jest on kompletnie bez papierów i ściągnięty zagranicy :( . No wiec moje pytanie brzmi jak mam go w takim stanie zarejestrować, tylko nie mówcie mi żeby załatwić sobie ramę z papierami. Chodzi mi o całkiem legalną rejestracje i uczciwość. Z tego co wyczytałem w necie jest cos takiego jak wyrobienie wtórnika papierów wytłumaczcie mi o co w tym chodzi?

Jak nie masz papierów to zapomnij o rejestracji?

No ale z tego co czytałem to można wyrobić cos takiego jak wtórnik papierów. Czytałem wczoraj na stronie wydziału komunikacji i transportu. No wiec co nie mam żadnych szans?

A może zapytaj o to ludzi z tego wydziału? Będziesz miał najlepsze info...

Spróbuj kupić same papiery:)

Kristop napisał:

Spróbuj kupić same papiery:)

papiery z ramą. W przypadku próby ujawnienia próby oszustwa lub przebić numerów nie chciałbym być w twojej skórze.

A wiesz czemu ten sprzęt nie ma papierów? Jeśli był np kradziony to nie będzie ani legalnie, ani uczciwie, ani .... moralnie.

Człowieku, zakładając ten wątek, siejesz nieco zamęt, więc ogarnij się, kimkolwiek jednak jesteś!

https://pl-pl.facebook.com/public/Rafa%C5%82-Aldona-Pastuszka-Hyra
Rafał Aldona Pastuszka Hyra...

Piszesz m.in.: *Z tego co wyczytałem w necie*, itd.

Zapytam wprost, czego realnie oczekujesz od obecnych na tym forum osób? Mamy Cię palcem puknąć w czoło, żebyś znowu nie brnął w kolejną ślepą uliczkę i zajął się jednak przyszłością swojej rodziny i swoim losem?

Sprowadzany z zagranicy + brak papierów = kradziony pojazd. I to Ci mówię na 1000% Żaden wtórnik papierów nic Ci nie załatwi, ja ominąłbym to szerokim łukiem, chociaż pewnie kusi Cię atrakcyjna cena? Nie zwracaj na to uwagi! Sprzedający chce się pozbyć tego jak najszybciej, nie interesując się co Ty zrobisz z tym sprzętem. Nie słuchaj jego zapewnień! Lepiej dmuchać na zimne.

Rysi Damian ;) ma całkowitą rację : ominął bym to szeroko jeśli nie chcesz mieć konkretnych problemów...