Plastiki od jakiego modelu będą pasować do skutera donatio lb50qt-35 4t ?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #722832 Reply
  Paweł baks
  Uczestnik
  • Postów: 1

  Witam kupiłem skuter donatio lb50qt-35 4t i chciałem wymienić wszystkie plastiki bo są porysowane i połamane ale nie mogę znaleźć orgninalnych i pytanie od jakiego modelu będą pasować?

  #722836 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 049

  które plastiki i która to wersja lb50qt-35? bo były starsze na 1 lampie (i do tego czesci jest mniej) i nowsze na podwójnej (w 3 wersjach/generacjach – a każda inna). zdjęcie wrzuć najlepiej.
  A jeszcze lepiej zrób „wyszukiwanie grafiki” googlami. Pewnie znajdzie ci identyczne z ryja junaki, romety i inne chińczyki

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Plastiki od jakiego modelu będą pasować do skutera donatio lb50qt-35 4t ?
Twoje informacje:
Back to top button