Plastiki do Incy Street50

Posiadam skuter wyżej wymieniony i chciałem zakupić obudowę co przykręca się do niej kierunki gdzie mogę dostać tą część?Byłem w sklepie z motorami powiedzieli ze nie zamówią bo za dużo roboty mają?

Kazdy autoryzowany serwis In ca powinien dla ciebie sciagnac od producenta takie plastiki.
Skad jestes ?

Ja dzwoniac do swojego serwisu z zapytaniem o lusterka odrazu otrzymalem propozycje sciagiecia oryginalow od producenta.

Jestem z płocka a mi powiedzieli w moim servisie że plastik ten górny będzie kosztować200zl pojechałem do innego sklepu i za 60zł mam dzisiaj się zgłosić i mi dopasują kolor i żeby pasował.No i że nie warto zamawiać nie będą w to się bawili.

Już go potrzaskałeś IncaStreet? Górny plastik z przodu zawiera w sobie klosze lamp, a od producenta zawsze handlowiec marze łapie stad takie ceny

Ale nie te od lamp tylko ta pokrywa od co są zamontowane kierunki.A jak to się stało to też opowiem wymieniałem olej hamulcowy wraz z klockami hamulcowymi i zdjąłem tą zaśłepkę. Po wymianie klocków i oleju zakładałem tą zaślepkę i tak lekko nadpękło.I jeżdźac tak pękało że prawa strona mi odpadła z kierunkiem.I dziś właśnie kupiłem za 25zł tą obudowę.I szybka mi od prędkościomierza też pękła ale to już zachaczyłem śrubokrętem można kupić tą szybkę gdzieś czy trzeba cały licznik kupić?I jakieś wykładziny z ogniami?

Mu chyba chodzi o ten plastik na kierownicy ;] Pewnie sie da kupic sama szybke od deski rozdzielczej.

Nom o to przepraszam ze tak pisze ale coś się rozchoruje 39stopni mam gorączki.

Skuterowe bolaczki = choroba.

ta szybka to część obudowy licznika - cały do wymiany chyba ze rysa jest mała i zakleisz ja powłoką foliową

Pęknięty ale szybka jest tylko ze takie ppekniecie jest

Ja sie zastanawialem nad instalacja jakies fajniejszej szyby do Inca Street. Macie moze jakies namiary na takowa ?

Mnie też by interesowały jakieś części do Incy Street takie do tuningu optycznego.