[P]Jazda na skuterze na papierach z poprzedniego.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery [P]Jazda na skuterze na papierach z poprzedniego.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness Deep_Nothingness 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Miekkiciagutek
    Miekkiciagutek
    Użytkownik

Witam, kupiłem jakiś czas temu skuter w którym zatarł się silnik, ogólnie rzecz biorąc jest to już złom, znajomy ma na sprzedaż swojego do którego trzeba wrzucić kilka części z mojego. Będę mógł jeździć na tym skuterze jeżeli przełożę tablice rejestracyjna, na moich starych dokumentach ? Ponieważ ubezpieczenie oraz przerejestrowanie to nie małe kwoty a niedawno na to pieniądze już wydałem. Oczywiście spiszę z nim umowę kupna itd. Dodam że to są te chińskie skutery 4 suwowe które nie wiele się od siebie różnią.

Zdjęcie profilowe Rurek
    Rurek
    Użytkownik

no nie, bo w dowodzie rej masz zawarty nr vin nawet jeśli przełożyłbyś tablicę do tamtego to nic nie bedzie się zgadzać. Właścicielem w dowodzie będzie Twój kolega, a nr Vin będzie inny.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Ubezpieczenie przechodzi chyba automatycznie na nowego właściciela po przerejestrowaniu pojazdu tak wiec jedno odchodzi a 100zł na nowe tablice to praktycznie nawet kieszonkowym nie można nazwać wiec nie rób z siebie dziada i zrób co trzeba

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    Miekkiciagutek
    Użytkownik

@krupek , ale on swojego nie ma ubezpieczonego.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ale sobie kolego narobisz brudu, jak w coś tym pacniesz…

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Miekkiciagutek
    Użytkownik

Dobra to po prostu zrobimy tak że wszystko przełożymy do mojej ramy i po kłopocie, dzięki za odp 🙂

Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
    Deep_Nothingness
    Użytkownik

Życzę powodzenia przy przeglądzie. Jeżeli trafisz na służbistę, to nie dość, że nie dostaniesz przeglądu, to jeszcze zostaną powiadomione odpowiednie organa. Z tego co mi wiadomo, to diagnosta odpowiada za przegląd jaki wydaję. A nikt o zdrowych zmysłach, nie podpisze się pod przeglądem pojazdu z fermentem w dokumentach. Nie radzę kombinować, jak to się mawia oszczędny płaci dwa razy.

Było, ale się zmyło:
    Zipp Quantum RS
    Toros F16
    Keeway Hurricane
    Obecnie lata:
    Romet K125
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie