Piszcie kto jest z Lubelskiego!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Piszcie kto jest z Lubelskiego!

Ten temat zawiera 119 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 120 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Tak jak w temacie. Chłopaki ( i dziewczyny jeśli są :-P) z lubelskiego niech się tu wpisują to może się jakiś zlocik w wakacje zorganizuje

Anonimowy

Ja jestem:)

Anonimowy

Skąd dokładnie? Koło jakiej miejscowości większej mieszkasz bo Łopiennik szczerze nic mi nie mówi 😛 duzo masz kumpli na squtach? W wakacje można by się styknąć gdzieś 😉

Czytaj
    REKLAMA

PRZESIĄDŹ SIĘ NA MIEJSKĄ 125!

Odbierz pakiet akcesoriów o wartości 400 zł i ruszaj w miasto.

Anonimowy

krasnystaw te strony ziomk? u ans duzo, ekipa 20-30by się pewnei spokojnie znalazła;) tylko z eja motoruu jeszcze nei zarejestrowałem:(i jest z rejką pare problemów:(

Anonimowy

No ale to chyba do wakacji dasz rade:P Mi na razie nie jezdzi ale moze dzis juz będe miał sprawny także git:P

Anonimowy

jeszcze ja:)

Anonimowy

Jest jeszcze ktoś na forum z lubelskiego? Mam nadzieje ze jeszcze pare osób się dopisze (kazdy podobiera kolegów) i można zrobić niezły zlot:P

Anonimowy

I ja z lublina ^^

Anonimowy

Zaglądajcie tu co jakiś czas, ew później zgadamy się na gadu czy nawet tutaj i w wakacje gdzieś się zbierzemy i można gdzieś pośmigać, mysle zeby tak ok. 40 osób nazbierać i skoczyć gdzieś, moze ktoś ma z was jakąś działke nad jeziorem albo coś, nad jakieś jeziorko;d najlepiej żeby każdy z was popytał kolegów czy ew. by mogli, chcieli i czy tylko na jeden dzień ze od rana do pół na czy wynajmujemy jakieś domki nad jeziorem czy namioty czy coś. No i najlepiej zeby kazdy juz tak tydzien wczesniej miał juz tak wstępną liste osób etc, starajcie się ustalić jakiś termin z kolegami i mówcie kto i ile osób może zabrac i piszcie jaki plan by wam pasował jak gdzie etc

Anonimowy

żeby się nie zjechało stado dzieci 10-12 lat :D:D

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 120 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie