Yamaha Cygnus X - problem ze skuterem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Yamaha Cygnus X - problem ze skuterem

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe wodzu26 wodzu26 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #76234 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

Witam
    Jestem posiadaczem Yamaha Cygnus X 2009 ( 4T , wtrysk ) , jechalem dzis z pracy bezproblemowo , zaparkowalem pod sklepem wrocilem , odpalam i mi silnik zgasl po sekundzie , pozniej wciskam przycisk zaplonu i nic tylko dzwiek jak zawsze przy wciskaniu guzika , wiatraczek przy silniku sie kreci w momencie wciskania ale odpalic nie chce !!! Probowalem z kopa i nic !!! Zawloklem skuter pod dom jakies 5km i pod domem probowalem jeszcze wiele razy ale pozniej widze lampa glowna z przodu zgasla , lampy kierunkowzkazow po paru sekundach sie wylaczaja , nawet klakson przestal dzialac !!! Pytam czy to jest problem z akumulatorem czy z silnikiem ??? Sprawdzilem fusy i są dobre , ale teraz nawet za mała moc na klakson wiec w czym problem ? w baterii ? czy w czym innym ? prosze o pomoc

#76236 Odpowiedź
    wodka85
    Użytkownik

dodam jeszcze ze jestem calkiem zielony w temacie mechaniki i z gory dziekuje za wszeklkie porady

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #76239 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Jak nawet Ci gasną kierunkowskazy ton wychodzi na to, że to jednak może być ten akumulator. Masz może od kogoś pozyczyć na przepięcie ? To zobaczyłbyś czy to to bo nie chcę Cię w błąd wprowadzić.

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    #76240 Odpowiedź
    wodka85
    Użytkownik

no wlasnie nie mam , ale wtedy pod sklepem to nawet klakson dzialal i kierunkowskazy a jak kilkadziesiat razy probowalem odpalic skuter to nawet klakson juz nie dziala

#76258 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Raczej akumulator, nawet jak miałeś światła to mogło być za mało prądu, żeby dać iskrę. Naładuj i pilnuj, bo może masz zwarcie, które powoduje jego rozładowanie.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#76336 Odpowiedź
    wodka85
    Użytkownik

odswiezam 😉 radzcie co mam robic hehe

#76343 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

wodka85 napisał:

no wlasnie nie mam , ale wtedy pod sklepem to nawet klakson dzialal i kierunkowskazy a jak kilkadziesiat razy probowalem odpalic skuter to nawet klakson juz nie dziala

I co w tym dziwnego, że klakson przestał działać po wielokrotnym kręceniu z rozrusznika? Magia? Nie. A cO? Niby mamy 21wiek ale jeszcze nie wynaleziono akumulatora którego nie da się rozładować.Czysta logika.

wodka85 napisał:

odswiezam 😉 radzcie co mam robic hehe

Przecież kolega wyżej napisał ci co masz zrobić, naładować akumulator zrobiłeś to ? Czy czekasz aż się sam naładuje?

.. Bez polskich znak’o’w .
    #76349 Odpowiedź
    wodka85
    Użytkownik

narazie nie mam czym moze jutro cos wykombinuje

#76357 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

to po co spamujesz forum jak naprawic jak nie zrobiles tego co bylo napisane?

.. Bez polskich znak’o’w .
    #76360 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dobra znawcy, ale przecież skuter odpali nawet bez akumulatora.
    tylko będzie bez kierunkowskazów, stopa i klaksonu.

Kompresje masz?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)
Odpowiedz do: Yamaha Cygnus X - problem ze skuterem
Informacje o Tobie: