Pierwszy w życiu skuter

Witam jestem nowy na tym forum i tak przeglądam google i forum ale muszę napisać bo nie mam dostatecznie dużo informacji.

Chce kupić mój pierwszy motorower o pojemności 50cm3 ale to nie takie łatwe chciał bym jakiś motorek który by brzmiał jak motorek nie jak kosiarka i w wyglądzie też nie był jak grat jednocześnie jestem osobą otyłą niestety waga : 98-100KG i jaki motorek był by najlepszy bo nie wiem czy by nie zamulał jak na niego siądę bo jednocześnie wydaję mi się że np. na Zipp pro bym śmiesznie wyglądał kulka na ścigaczu xD przeglądając internet znalazłem takie coś jak: Benzer Yankee oraz aston

Ale to oczywiście nie wszystko chciał bym o inne motorki osób doświadczonych

Specyfikacje:
Szybki
Wytrzymały na ciężar
Mało palący
Którym mógłbym nawet jeździć w trasy dużo dłuższe niż miasto
Kwota do 4000zł

Zapomniałem dodać Mało Awaryjny oraz żeby nie brzmiał jak kosiarka

Yamaha Dt, Derbi Senda, Rieju, Yamaha Tzr, Aprilia Rs wszystkie motorki z nie seryjnymi wydechami inaczej brzmią.

Dodam nie chce niczego co wygląda jak Kross xD

Zipp Quantum R. Duży, w miarę mocny no i ma 2 amory z tyłu co przy takiej wadze na pewno się przyda :)

http://allegro.pl/kymco-super-8-90-50-markowy-maly-przebieg-zamiana-i2606896081.html ? ;) Małe spalanie, szybki, zrywny, zwrotny itp ;)

A w dodatku jest twój ;).

Takie Kymco może być całkiem spoko, bo Aras troche wkładał w tuning, ale jednak 4t. 4T są słabsze, ale brzmią lepiej. Przy, bez urazy, twojej wadze lepszy byłby 2T bo ma sporo mocy. Może Rieju NKD albo RS2?

Weź Yamahę Tzr albo Aprilie RS 50, ogólnie coś z silnikiem AM6 bo w końcu troche ważysz a to musi Cię uciągnąć więc każda "czajna" odpada.