Pierwszy Tuning – Chyba Filtr Stożkowy ??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pierwszy Tuning – Chyba Filtr Stożkowy ??

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Hey Mam Keeway’a Hurricane i chciałbym zmniejszyć w nim spalanie. Osiągi skutera bardzo mi odpowiadają i tak ich do końca nie wykorzystuje 😛 . Chciałbym jednak zmniejszyć spalanie teraz ono wynosi coś koło 2.5-3 L. Czy jest jakiś sposób na zmniejszenie spalania. Dodam ze żeby nie stracił gwarancji muszę ta części kupić w serwisie wiec żeby to było dobrze dostępne-(Tak myślę) Myślałem nad filtrem stożkowym: http://www.jednoslad.pl/shop/product_info.php?cPath=501&products_id=290&osCsid=11913b11502d6e8da77c039c42446214 Ale czy coś to da czy nie?? Jest lepszy sposób?? (Wydech raczej odpada bo są drogie aż 600zł) Jeżeli podacie jakaś części proszę o linka i proszę abyście opisali tą część tzn. podajcie jak to zamontować itd. 🙂

Anonimowy

Twoim celem jak rozumiem jest zmniejszenie spalania, a przyrost mocy nie liczy się. Więc odpowiedz mi na pytanie …. OD KIEDY TUNING ZMNIEJSZA NAM SPALANIE ? Logicznie myśląc – 2,5 litra to dużo ? Jak tak to pozostaje sprzedac skuter i jezdzic rowerem…

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

LOL Wymiana filtra na stożkowy i na jaki da korzyści dal skutera ?? Czy zwiększy spalanie dużo ?? Co da wymiana i czy się opłaca jak nie to co wymienić pierwsze dla przyspieszenia i płynności jazdy?? Wysilcie się przy odpowiedziach zależy mi na opisowych długich i dokładnych ponieważ jestem laikiem 🙂

Anonimowy

Odpuść sobie stożek. Zwiększy Ci tylko spalanie i zamuli skuter (pogorszy osiągi), bo na serii będziesz miał ciężko z wyregulowaniem. Zamiast tego zainwestuj w wariator sportowy (bardzo dobrym rozwiązaniem będzie Malossi Multivar), a za jakiś czas wydech.

Anonimowy

O 🙂 Poprosiłbym o linka z niska cena, i poprosił bym o wytłumaczenie i opis. I powiedz do tego jakie rolki czy coś i do czego te rolki również służą :)??

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Anonimowy

Nieprzekonywający wolałbym warriator Więcej o nim proszę 🙂

Anonimowy

Gasbox przy serii mu nic nie da. Zmniejszy tylko prawdopodobnie spalanie. Co do wariatora to nowy kosztuje ok. 240 zł, napisz do mnie na gg jeśli chcesz- mam na sprzedaż prawie nówkę, kompletny w idealnym stanie za dużo mniej. Tu masz pokazane jak ten wariator wygląda i jego opis: http://www.jednoslad.pl/shop/product_info.php?products_id=305&osCsid=6ec7a32a3d49cb56346fb0030d187713 A co do twojego pytania to rolki są dostępne o różnych gramaturach i służą do regulacji napędu (jak najlepsze możliwe osiągi przy danej konfiguracji). Generalnie jest tak, że im lżejsze rolki, tym lepiej wpływa do na przyspieszenie, a im cięższe- na v-max. (W wariatorze malossi są rolki o gramaturze 6.0g)

Anonimowy

Jakbym kupował to nowy w serwisie a rolki chyba będą brać 4.5 grama wole przyspieszenie b o i tak mam blokadę 🙂

Anonimowy
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie