Pierwszy skuterek 50 ccm.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Pierwszy skuterek 50 ccm.

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Szon
    Szon
    Użytkownik

Witam was serdecznie !

Chciałbym sobie zakupić na wakacje i rok szkolny skuter o pojemności 50cc. Mam 16 lat, 196 wzrostu i waże około 70 kg. Mam do wydanie plus minus 4000 złotych. Chciałem się was zapytać jaki skuter byłby odpowiedni do moich proporcji. Mam także problem z wyborem chińczyk czy markowy… Zastanawiałem się nad Gerila Runner, Romet 767 i Kymco S8. Troche szukałem po forach i nie mogłem znaleźć dla siebie odpowiedniego tematu. Jeżeli macie jakieś propozycje dla mnie z chęcią poczytam

Pozdrawiam Was serdecznie

Szon !

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Romet odpada na starcie, Gilera może być droga w obsłudze ale to Kymco S8 wydaje się (według mnie) odpowiednie. Za tę cenęznajdziesz dobrą używkę. Musisz tylko poszukać. Zainteresuj się też Kymco Nexxon. Sam miałem na niego ochotę ale niestety – nie ma płaskiej podłogi.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Szon
    Szon
    Użytkownik

Kymco Nexxon odpada nie podoba mi sie że nie ma podłogi ;( Lecz czemu Gilera bedzie droga w utrzymaniu ?

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ceny części są dość wysokie. I to 2T więc spalanie niby wyższe niż w 4T plus dobry olej do mieszanki.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jedynie Kymco Dink, Bet&Win lub Peugeot Elyseo/Eystar z lepszej półki niż chińczyki dadzą Ci jako taki komfort. Reszta jest mała 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Szon
    Szon
    Użytkownik

Ale przecież Gilera Runner jest z wyższej półki więc aż tak się nie powinna psuć mam rację ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak kupisz nówkę to możesz wymagać, ale z Twoim budżetem to już będą bliżej komunii te sprzęty niż chrztu 🙂

Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

za 4 tysiące spokojnie wyrwiesz dobrego peugeota speedfight 2 lub jet force. 2006-2009 Rok bez problemowo i z przebiegiem ok 5-10 tys. Fajnie jezdzą jak na 50cc tylko spalanie jest ok 4-6l na 100km (Wszystko zalezy od sytylu jazdy)

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe Szon
    Szon
    Użytkownik

Hehe fajnie to określiłeś ;D Znalazłem taką Girele z przebiegiem około 4 tyś. KM to dużo jak na taki sprzęt ? Można więc oczekiwać od tego sprzętu że jeszcze pojezdzi trochę ? Serwisowany był przy 3 tyś KM. Kiedyś miałem na oku tylko Peugoty Speed Fight’y a teraz te Runnery 😉

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Chłopie masz prawie dwa metry wzrostu, podobnie jak ja, napisałem Ci co ma sens w Twoim przypadku. Chcesz wyglądać jak na psie? Poza tym Gilery to dobre sprzęty, tylko musisz sobie przed zakupem sprawdzić ten konkretny egzemplarz, żeby nie kupić np. jakiegoś truchła robionego na chińskich częściach itd.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie