Pierwszy skuter

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Xawlo
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

Cześć, chciałbym kupić swój pierwszy skuter, ale nie wiem jaki wybrać. Niektórzy polecają markowe używane inni mówią, że lepsze są chińskie nowe. Cena jaką mam do dyspozycji to 3000. Jakieś propozycje ?

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Jest pełno takich tematów na forum, wystarczy, że poszukasz. Z nowych to może chińczyk kingway martinelli 4T. Niewiem, napisz czy szukasz czegoś większego, mniejszego, w dwusuwie czy w czterosuwie itd.

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Zumico Eos 4T, to duży skuter z oszczędnym silnikiem 4T. Nowy kupisz za 1999zł, a resztę możesz sobie przeznaczyć na akcesoria 😉

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Ryglos, Martinelli ciężko jest kupić, wyprzedana seria i nie wiadomo czy będą dostawy tego modelu..?

Cionek1
    Użytkownik
    • 10
    • 144Postów:

O tak tak martinelli to ja polecam. Sam posiadam i nie nażekam. No może trochę bo coś świscy ale tak ogólnie super. Z kupnem to faktycznie lipa i trzeba się spieszyć bo dzwoniłem do Popowa zapytać o stan na magazynie to jest jeszcze tylko trzydzieści parę sztuk. I dostaw nie będzie bo go już nie produkują. Specjalnie się dowiadywałem bo znajomy chce go kupić. Aha no i seryjnie odblokowany i najszybszy skuter kingwaya.

Cionek1
    Użytkownik
    • 10
    • 144Postów:

O tak tak martinelli to ja polecam. Sam posiadam i nie narzekam. No może trochę bo coś świscy ale tak ogólnie super. Z kupnem to faktycznie lipa i trzeba się spieszyć bo dzwoniłem do Popowa zapytać o stan na magazynie to jest jeszcze tylko trzydzieści parę sztuk. I dostaw nie będzie bo go już nie produkują. Specjalnie się dowiadywałem bo znajomy chce go kupić. Aha no i seryjnie odblokowany i najszybszy skuter kingwaya.

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Też polecam Kingwaya Martinelli. Skoro są jeszcze w Popowie, dzwoń targuj cenę i ciesz się fajnym skuterem 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button