Pierwszy skuter, wygodny, dla dwóch osób przede wszystkim. Jaki?

Mam ogromny dylemat. Przez ostatnie tygodnie szukałem odpowiedniego dla siebie skutera. Podczas poszukiwań głownie patrzyłem na wygodę podczas jazdy dla 2 osób. Z rożnych opinii, doszedłem do wniosku że będę wybierał spośród tych trzech skuterów : junak jetmax 250, romet maxi 250, suzuki burgman 400. Z racji tego, że mam określony budżet maks około 6000, nie mogę sobie pozwolić na za wiele. I tu sie zastanawiam co lepiej zrobić. Czy kupic skuter suzuki uznanej marki ale kilkuletni , czy praktycznie nowy romet maxi ? Skuterem głównie bym jeździł po Warszawie, 2 osoby by często jeździły i z racji tego ze lubię podróżować szukam skutera, który nietykalni dobrze by sie sprawował w mieście z dwójka ludzi 'na pokładzie' ale rowniez w trasie. Który z nich jest najlepszy? Chodzi mi głownie o wygodę i duzo miejsca, podoba mi sie w burgmanie to, ze nie dość ze ma duży bagażnik pod siedzeniem to tez 'szafeczki' pod kierownica. Lubie porządek a w burgmanie napewno by porządek byl. Junakien jetmaxem słyszałem ze nie dość ze dobrze sie jeździ to jeszcze iest bardzo wygodny. A romet, przemawia za mna to ze praktycznie 2012-2013 rocznik moge kupic w tej cenie. Tylko pytanie czy warto? Albo moze jakis inny skuter ?
Dzieki za odpowiedź

Zajrzyj kolego na http://www.burgmania.net/index.php?lang=pl tutaj Ci pomogą.