Pierwszy skuter do 5 tys?? Nie mogę się zdecydować

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Pierwszy skuter do 5 tys?? Nie mogę się zdecydować

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Belek Belek 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 21 przez 30 (z 30 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcin29
    marcin29
    Użytkownik

No a mam pytanko do posiadaczy quantuma ile w ogóle to pali np ten R 2t w porównaniu do takiego 4t. Co do zmiany cylindra vel całego serca to było tylko takie pytanko przyszłościowe bo puki co nic nie mam zamiaru kombinować jak bydzie gwarancja 🙂

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

nie wiem jak 2t ale u mnie 50cm3. w 4t palił od 1.9 do 2.2 /100

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Nie posiadam Quantuma ale czytałem gdzieś że pali ok. 3,5 lira.

Barton Fighter 50 2012 r.
    marcin29
    Użytkownik

Wiecie co tak przegladam te Allegro i wpadłemm na takie agility http://allegro.pl/skuter-kymco-agility-4t-kask-transport-krakow-i3187752590.html . Jak myślicie byłby dobrom alternatywa dla quantuma ?? jeżdził ktoś tym i miałby porównanie ??
    Sorki ze tak mące ale jakbym miał kupić auto to bez problemu i wachania bym coś wyniurał a tak z braku wiedzy skuterowej i motorowerowej mam minusy i kompletne braki :((

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

jak dla mnie może sobie tam wsadzić nawet i litra, jego pieniądze i on będzie ponosił za siebie konsekwencje. Moim zdaniem nie warto zmieniać cylindrów na większe.

Agility na dwie osoby jest za mały i za słaby.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zrób prawko, kup większy i po kłopocie. Starczy Ci i miejsca i mocy na dwie osoby.

marcin29
    Użytkownik

Prawko na motor to temat dla mnie ciężki :((((

Zdjęcie profilowe sinaloa
    sinaloa
    Użytkownik

Jak dla mnie quantum clasic spoko mam go drugi sezon nabite ma 1000 tys pierwszy tysiąc hulał na 50ccm potem wsadziłem 70cmm lepszej marki i hula bez większej awarii jedynie co to poluzowała mi się kostka i nie odpalał z rozrusznika jest to 2T i do Zakopanego z Katowic hulał w tamtym sezonie co drugi weekend w dwie osoby a po za tym co 2 dni robił po 150 km nie narzekam ale trzeba dbać ale pali 4 4,5 jak by wyregulować to by było lepiej ale jakoś czasu nie ma:)

Zdjęcie profilowe sinaloa
    sinaloa
    Użytkownik

no może nie regularnie co dwa dni;p

Zdjęcie profilowe Belek
    Belek
    Użytkownik

Proponował bym Kymco albo Keeway marki sprawdzone z niską awaryjnością, Kymco agility w 4t odwdzięczy się niskim spalaniem i radzi sobie z 2 osobami na garbie ,chyba że ważą po 100 kg 😀
    Jak by się udało utrafić Kymco Super 8 (występują w 2t i 4t) skuter duży i wygodny na kołach 14″. Jeżeli wybierzesz chinola to szukaj jak najtaniej,2t są paliwo żerne 3,5l/100 to bardzo dobry wynik,potrafią nawet i do 5/100 łyknąć.

Oglądasz 10 postów - 21 przez 30 (z 30 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie