Pierwszy skuter dla nowicjusza.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

Witam szukam jakiegos skutera ktorym bym mogl dojezdzac do szkoly i na niewielkie zakupy interesuje mnie cos dynamicznego i zrywnego, taki skuter ktory by sie za bardzo nie psol i zebym nie musial w niego za bardzo inwestowac. co radzicie? Pomozecie?

bartek86
    Użytkownik
    • 3
    • 77Postów:

Toros f16 🙂

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

a ten f16 to dobry sprzet? bo koledzy mowili ze lepiej jakiegos markowca ze nie psuja sie co radzicie jakis moze Junak albo zip bedzie dobry?

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

acha ja mam 184cm wzrostu to jaki bedzie odpowiedni?

Rurek
    Użytkownik
    • 18
    • 179Postów:

Wombat ma junaka, co prawda zmienił w nim części ale może wypowie się odnośnie tej marki 😉

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

acha ja mam 184cm wzrostu to jaki bedzie odpowiedni?

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

A ten junak to markowiec?

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

A czemu zmienil czesci? popsul mu sie?

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

ktos pomoze?

skuterek15
    Użytkownik
    • 0
    • 4Postów:

Pomyśl nad kingway coliber rex

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

ten coliber to jakis dobry markowiec jak sie sprawuje jest dynamiczny a ile pali? I jest dla mnie wystarczajaco duzy?

skuterek15
    Użytkownik
    • 0
    • 4Postów:

To nie jest ogromny skuter ale jest bardzo dynamiczny bardzo mało pali nie powiem ci konkret ile ale jest naprawde tani jak na swoją precyzje wykonania i bezawaryjność

Rurek
    Użytkownik
    • 18
    • 179Postów:

nie, to jest chyba najmniejszy skuter jaki można kupić więc nie wiem czemu @skuterek15 Ci go poleca. Junak jest chiński. Gdzieś o tym pisał ale nie pamiętam czemu zmienił. Droższe modele chińczyków zazwyczaj są nieco lepiej wykończone jeśli chodzi o plastiki. Jednak sam Ci za wiele nie powiem gdyż osobiście dosiadam Kymco.

kargulec12
    Użytkownik
    • 59
    • 495Postów:

Coliber to typowy chinol 🙂 Z nowych szukaj kymco agility.

skuterek15
    Użytkownik
    • 0
    • 4Postów:

To prawda że jest chiński ale wcale nie jest do du… jest dość tani i do tego dość nowocześnie wygląda

skuterek123
    Użytkownik
    • 62
    • 292Postów:

Junak, zipp, coliber to chińczyki. W dowodzie będziesz miał markę: Baotian, Haotian lub coś podobnego. Ja osobiście mam kymco vitality 2T od 2012 roku. Nabite 6300km i zero awarii. Oczywiście trzeba dbać o takie rzeczy jak wymiana olejów, czyszczenie świecy, gaźnika lub filtra powietrza :p

skuterek15
    Użytkownik
    • 0
    • 4Postów:

Mój king jest 4T ale kolego zobacz go sobie i oceń

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

A co ta za firma ta kymco? Nigdy nie widzialem zadnego motora z taka nazwa. kojarze honde suzuki kawasaki, junaka romet kiedys robil fajne motory. ten kymco to tez jest chinczyk? dlaczego jest lepszy od tego kolibra? a psuje sie bardzo? Bo ja nie znam sie na mechanice i raczej sam nie bede nic naprawial. Moj tata ma dobrego mechanika samochodowego taki mechanik moze naprawiac takie skutery?

Rurek
    Użytkownik
    • 18
    • 179Postów:

Kymco to tajwańska firma. Robiła (?robi?) silniki do hondy i wiele innych podzespołów. Jeśli chodzi o jakość to wiedz że bardzo wiele skuterów tej marki jeździ w pizzeriach, a chyba nie trzeba tłumaczyć jak są tam traktowane 😉

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Kymco współpracowało kiedyś ściśle z Hondą, od 1993 r. robi maszyny pod swoją nazwą. Obecnie dalej współpracuje z Hondą, robi silniki dla jednego z modeli BMW i większość części do pierwszego w historii skutera Kawasaki, mianowicie J300.

skuterek123
    Użytkownik
    • 62
    • 292Postów:

A ja dodam jeszcze, że Kymco produkuje silniki do motocylki BMW. Ps. podobno w Vitalitce żadna część nie jest produkowana w chinach :p. Co do tańszych Kymco 4T to mogą być produkowane w chinach, ale ich jakość będzie lepsza ;p

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

acha to znaczy ze to taki markowiec czyli ze co oplaca sie ten kymco? Skoro woza nim pizze to chyba sie tak bardzo nie psuja a taki Junak to jest lepszy czy gorszy od tego kymco? Junak to chyba teez markowiec? a ktory sie lepiej oplaca. Bo tak w zasadzie to ja nie wiem ile bym musial dac za takiego skutera, bo rodzice mi doloza troche kasy i dziadkowie tez wiec ile bym musial miec?

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

a o co chodzi z ta wymiana tych czesci, czytalem ze ktos w junaku wymienial czesci, co to daje, tamte sie zuzyly czy co? bo nie wiem.

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

czesto trzeba takie czesci wymieniac? to jest droga zabawa czy raczej nie za bardzo.

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Kymco to jest coś pomiędzy chińskim sprzętem, a japońskimi i włoskimi. Najtańsze Kymco – Agility jest produkowane w chinach, osobiście nie jestem do niego przekonany. Inne modele jak najbardziej można polecić

skuterek123
    Użytkownik
    • 62
    • 292Postów:

Edek, pisałem wyżej. Junak kiedyś robił motocykle. Teraz to historia. Jest to Polska marka, która daje zlecenia w Chinach, czyli skuter jest made in china. Części się wymienia z różnych powodów. Albo się zużyły, albo się przez coś uszkodziły.

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

a to nie wiedzialem. wiec to chyba ten kymco bedzie najlepszy. tylko w jakim markecie bedzie najtaniej i co w razie jak sie zepsuje – bo juz wiem ze sie chyba malo psuja, ale co jak sie zepsuje, mam troche kilometrow do najblizszego miasta i nie za bardzo mam jak go zawiesc do naprawy.

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Kymco w markecie nie kupisz… Poza tym jeśli byś coś kupił w markecie to w razie awarii kontaktujesz się z serwisem autoryzowanym danej marki, a nie z marketem. Pani siedząca na kasie Ci tego przecież nie naprawi…

edek_z_krainy_kredek
    Użytkownik
    • 1
    • 55Postów:

ale podobno tam jest najtaniej a moze w internecie ale co wtedy z gwarancja jak kupie w internecie to tez mam gwarancje a co jak sie zepsuje a kupilem od firmy ktora jest oddalona o setki kilometrów?

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 768Postów:

wtedy musisz usiąść na przydrożnym głazie i zastanowić się co teraz.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button