Pierwszy skuter dla nowicjusza.

Witam szukam jakiegos skutera ktorym bym mogl dojezdzac do szkoly i na niewielkie zakupy interesuje mnie cos dynamicznego i zrywnego, taki skuter ktory by sie za bardzo nie psol i zebym nie musial w niego za bardzo inwestowac. co radzicie? Pomozecie?

Toros f16 :-)

a ten f16 to dobry sprzet? bo koledzy mowili ze lepiej jakiegos markowca ze nie psuja sie co radzicie jakis moze Junak albo zip bedzie dobry?

acha ja mam 184cm wzrostu to jaki bedzie odpowiedni?

Wombat ma junaka, co prawda zmienił w nim części ale może wypowie się odnośnie tej marki ;)

acha ja mam 184cm wzrostu to jaki bedzie odpowiedni?

A ten junak to markowiec?

A czemu zmienil czesci? popsul mu sie?

ktos pomoze?

Pomyśl nad kingway coliber rex

ten coliber to jakis dobry markowiec jak sie sprawuje jest dynamiczny a ile pali? I jest dla mnie wystarczajaco duzy?

To nie jest ogromny skuter ale jest bardzo dynamiczny bardzo mało pali nie powiem ci konkret ile ale jest naprawde tani jak na swoją precyzje wykonania i bezawaryjność

nie, to jest chyba najmniejszy skuter jaki można kupić więc nie wiem czemu @skuterek15 Ci go poleca. Junak jest chiński. Gdzieś o tym pisał ale nie pamiętam czemu zmienił. Droższe modele chińczyków zazwyczaj są nieco lepiej wykończone jeśli chodzi o plastiki. Jednak sam Ci za wiele nie powiem gdyż osobiście dosiadam Kymco.

Coliber to typowy chinol :) Z nowych szukaj kymco agility.

To prawda że jest chiński ale wcale nie jest do du... jest dość tani i do tego dość nowocześnie wygląda

Junak, zipp, coliber to chińczyki. W dowodzie będziesz miał markę: Baotian, Haotian lub coś podobnego. Ja osobiście mam kymco vitality 2T od 2012 roku. Nabite 6300km i zero awarii. Oczywiście trzeba dbać o takie rzeczy jak wymiana olejów, czyszczenie świecy, gaźnika lub filtra powietrza :p

Mój king jest 4T ale kolego zobacz go sobie i oceń

A co ta za firma ta kymco? Nigdy nie widzialem zadnego motora z taka nazwa. kojarze honde suzuki kawasaki, junaka romet kiedys robil fajne motory. ten kymco to tez jest chinczyk? dlaczego jest lepszy od tego kolibra? a psuje sie bardzo? Bo ja nie znam sie na mechanice i raczej sam nie bede nic naprawial. Moj tata ma dobrego mechanika samochodowego taki mechanik moze naprawiac takie skutery?

Kymco to tajwańska firma. Robiła (?robi?) silniki do hondy i wiele innych podzespołów. Jeśli chodzi o jakość to wiedz że bardzo wiele skuterów tej marki jeździ w pizzeriach, a chyba nie trzeba tłumaczyć jak są tam traktowane ;)

Kymco współpracowało kiedyś ściśle z Hondą, od 1993 r. robi maszyny pod swoją nazwą. Obecnie dalej współpracuje z Hondą, robi silniki dla jednego z modeli BMW i większość części do pierwszego w historii skutera Kawasaki, mianowicie J300.