Pierwszy skuter. Co wybrac na poczatek? do 1500

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Pierwszy skuter. Co wybrac na poczatek? do 1500

Ten temat zawiera 26 odpowiedzi, ma 13 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kamil2055 kamil2055 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe roblay
    roblay
    Użytkownik

tak jak w tytule. Szukam dobrego skutera na poczatek. Przeznaczona kwota:1500 zł

znalazlem taki: http://sprzedajemy.pl/skuter-foxhound,4503182?inp_category_id=452&inp_location_id=29804&_rp_RP=_rp_offers&offset=12 co o tym myslicie?

Zdjęcie profilowe fajfus
    fajfus
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

Do tej kwoty nie masz byt dużego pola do popisu..
    Polecam Ci markterowe nowe skuterki, lecz musisz się liczyć z tym,że po 6/7k kilometrów zaczną Ci się sypać różne pierdółki.
    Sam mam taki skuterek z marketu.
    Ma 6000km 2lata i już różne drobiazgi szwankują..
    Np. światła nie świecą z powodu słabej instalacji, pękła sprężyna stopki centralnej
    Ale silniczek jest igiełka, inna sprawa, ze po prostu o niego dbałem 🙂

->Kymco Super 8 2T
    LwG!
    Zdjęcie profilowe fajfus
    fajfus
    Użytkownik

W moim się nic nie sypie 🙂 Był on kupiony u autoryzowanego dilera, posiadam książkę gwarancyjną a w niej pieczątki z przeglądów 🙂 Wygląd o wiele lepszy od tych marketowców + hamulec tarczowy.

Zdjęcie profilowe telep2
    telep2
    Użytkownik

Toros albo router bassa zobacz 😉 pamietaj ze to czajna jest

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Hindenburg
    Hindenburg
    Użytkownik

W Żabce w przyszłym tygodniu coś będzie w promocji. Jak kupisz dwa makarony, to skuter za 50% kupisz 😉

Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Hindenburg napisał:

W Żabce w przyszłym tygodniu coś będzie w promocji. Jak kupisz dwa makarony, to skuter za 50% kupisz 😉

Widzę, że Ty to byś tylko każdego poniżał. Czemu? Nie wiem, ale opinia o Tobie raczej w ten sposób nie wykreuje się na „porządny użytkownik”.

Co do tematu. Do 1500 możesz poszukać jakiejś rocznej Bassy, skoro to na początek. Za rok pewnie i tak Ci się znudzi i będziesz szukać motoroweru/motocykla.
    Kolega rok temu kupił używanego Colibra (dobrze napisane?) za 700 zł.
    Ja nową Bassę za 1600.
    On już szuka kupca na Colibra, ja już szukam kupca na DT 80 (Bassa została sprzedana jakieś 2 miesiące temu, ponieważ [UWAGA, TO MOJA OPINIA!] znudziło mi się siedzenie i kręcenie manetką.).

Zdjęcie profilowe roblay
    roblay
    Użytkownik

Hindenburg napisał:

hahahahahahahahah nie. >.<

Zdjęcie profilowe roblay
    roblay
    Użytkownik

szukam bassy, znalazlem torosa el diablo ^.^ i wlasnie tego foxhunda i on podoba mi sie najbardziej. az sie dziwie dlaczego tylko 1300.

Zdjęcie profilowe Hindenburg
    Hindenburg
    Użytkownik

Mój, może i nazbyt sarkastyczny tekst, miał na celu uświadomić innym, że nie można oczekiwać za taką kasę niczego więcej od wyrobu marketowego. Nie chciał bym w tym miejscu obrazić posiadaczy sprzętów Made in ChRL – dlatego w ten sposób zobrazowałem problem wątpliwej ich jakości.
    Niebawem importerzy będą naklejać na swych wyrobach informację – „wyprodukowano dla Biedronki”, „wyprodukowano dla Żabki”.
    Może wielu nie chce przyjąć do wiadomości tych oczywistych faktów, ale skutery produkowane dla sieci sklepów spożywczych nie są warte nawet tych marnych kilkunastu stówek!

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie