Pierwszy Skuter – Jaki?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Pierwszy Skuter – Jaki?

Tagi: 

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe smallSmith
    smallSmith
    Użytkownik

Czesc jestem tu nowy, planuje zakup nowego skutera marki kymco i zastanawiam się nad agility 50 4t, rs agility 50 4t lub nexxon podajcie. Jak możecie to podajcie ich plusy i minusy i który najlepszy na dwie osoby (najbardziej interesuje mnie nexxon i jego skrzynia biegów)

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Hm. W sumie to wybór tylko twój. Bierz to, co Ci bardziej odpowiada. Agility nie jest duże, więc na 2 osoby chyba lepszy nexxon. Ale zależy czy odpowiada Ci półautomatyczna skrzynia biegów. Różni się od automatycznej tym, że trzeba zmieniać biegi, a od manualnej tym, że nie ma sprzęgła. Moim zdaniem bardzo fajna sprawa, a również bardzo prosta dla kogoś kto nie chce operować sprzęgłem.

o

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    smallSmith
    Użytkownik

Nie podobają mi się typowe manuale (wiem jestem dziwny 🙂 ) ale polautomaty kocham, jak zarówno automaty też lubie. A co ma lepsze przyspieszenie i jest mniej awaryjne?

smallSmith
    Użytkownik

A gilera stalker jakie ma spalanie

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Z awaryjnością pomiędzy agility a nexxonem będzie podobne. Obie maszyny z jednej firmy. Obie bardzo chwalone przez użytkowników. Co do przyspieszenia to nie mam pewności, ale wydaje mi się że będzie porównywalne.
    Co do gilery to jest dość mała, więc przypuszczam, że spalanie będzie około 2,5-3l. Na pewno większe od agility czy nexxona.

o

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    smallSmith
    Użytkownik

dajcie jakieś propozycje skuterów lub motorowerów do 5500 (nowy lub przbieg max2000km)wszystkie marki oprócz peugot oraz chinolów

smallSmith
    Użytkownik

odzywa się ktoś na tym forum???????????????

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

A co to biuro informacji wystarczy wpisać na allegro to czego szukasz i masz -proste

smallSmith
    Użytkownik

Ku*** szukam opinii bo 5tys to nie jest mało a jak kupię a będzie mi palił 7l albo często psuł to ja podziekuje. Chcem po prostu żebyście coś doradzili

Zdjęcie profilowe ruphert
    ruphert
    Użytkownik

Weź sobie Honde Vision 50 (NSC50), bardzo dobre wykonanie, duża i wygodna, małe spalanie 1,9l no i jest to japończyk.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/52466] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/52466/icon3.png[/IMG][/URL]
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie