Pierwszy skuter

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #120549
    Memori
    Użytkownik
    • 2
    • 4Postów:

    Witam wszystkich, proszę o poradę i w ogóle odpowiedź czy na chwilę obecną można kupić “jako taki” używany skuter do około 1000zł? I ogólnie gdzie najlepiej szukać, na allegro w Warszawie i okolicach nie mogę się doszukać. Nówki nie potrzebuję gdyż skuter ma służyć do dojazdu do pracy (nie daleko), znajomych czy na miasto. Nie chcę pakować więcej kasy na start dlatego prośba do tych co “już w tym siedzą” o polecenie gdzie szukać, jakich firm i ogólnie najlepsze informacje. Przeszukując forum to, inne, google i różne portale znajdywałem przedawnione linki allegro które mi nie pomogły. Napewno wiem że nie kupię nic porządnego w podobnej cenie, mógłby być “chińczyk”. Widziałem podobno tematy w sieci “skuter do 700zł” i były konkretne odpowiedzi lecz to było jakiś czas temu, jak to jest teraz? Dodam ze skuterek musi być pięćdziesiątka.

    Z góry dzięki za odpowiedzi.

    #120550
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    Po pierwsze określ do czego Ci ten skuter potrzebny. “Do jazdy” ma dużo znaczeń.

    Po drugie to powinieneś napisać o tym czego oczekujesz od tej pierwszej maszyny.

    Po trzecie w jakich dokładniej okolicach szukasz maszyny.

    #120552
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Nie obraź się, ale za 1000 zł to nic nie kupisz, tzn kupisz, ale trupa i do tego chińskiego oczywiście. To już lepiej dołożyć parę setek i kupić nowy, chiński F16. To jest najtyńszy model na rynku chyba w tej chwili. Jakieś 1600 zł, ale malutki.
    Nie wiem, to już chyba lepiej rower jak nie możesz więcej dać.
    Mając 2000 możesz zacząć szukać.

    #120563
    Memori
    Użytkownik
    • 2
    • 4Postów:

    Nie obrażam 😛

    poprzeglądałem sklepy, zorientowałem się w cenach nówek i rzeczywiście 1000zł nie ma sensu szukając chociażby używki. Natrafiłem na możliwość wzięcia skutera na raty, to mi odpowiada w kwocie najlepiej do 2000zł żeby nie spłacać zbyt długo itd. Co do wymagań to dużych nie mam (tak sądzę). Żeby nie za dużo palił, nie huczał zbyt podczas jazdy, siedzenie duże nie musi być wystarczy wygodne jak dla 1 osoby i oczywiście aby podróż na nim sprawiała przyjemność 😛

    Rozglądając się w cenach do 2000zł moją uwagę przykuł ten który wymienił maxell czyli F16 oraz Router Bassa, z przeważaniem na routera. Z wideo od Skuterowo prezentuję się jako idealny dla mnie. Nie należy do tych większych? może i lepiej bo ja też nie, nieco ponad 170cm.

    Zanurzając się w sieci po dalsze informacje o Router Bassa widzę że sporo osób się na niego decyduje i sobie go chwalą ale i sporo osób mówi – NIE.

    Nie wymagam od skutera aby wizualnie zwalał z nóg, najważniejsze w sumie aby przy dobrej opiece i właściwemu użytkowaniu był jak najmniej awaryjny.

    #120567
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    F16 i Bassa to jest to samo, poza kolorystyką, oba sprawdzone i podobno dobre, nie miałem, nie jeździłe, nie wiem.
    Dobrze by było, aby miał chociaż tarczę z przodu i koła 12 cali, ale jak Ci to nie przeszkadza na nasze dziury, to wyboru specjalnie nie masz.
    One są malutkie, ale jak chcesz jeździć sam powinien Ci wystarczyć spokojnie.
    Części tanie, wszędzie są, naprawi go każdy.

    #120614
    Memori
    Użytkownik
    • 2
    • 4Postów:

    Postanowiłem się pokusić i wziąć pod uwagę jeszcze Romet 727 ECO, który ma + za przedni tarczowy hamulec. Właśnie przeglądam tematy i wideo z nim związane. Teraz chyba pozostaje dobrać któryś z tych trzech pod siebie i jechać poprzyglądać im się z bliska 😛

    #120615
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

    Dodaj do tego jeszcze Zipp Parco – też tani i wart zainteresowania.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button