Pierwszy skuter 125 ccm

Witam, proszę o porade w zakupie skutera, jestem laikiem jesli chodzi o skutery , mam na uwadze :

  • Kymco Agility City 125ccm przebieg okolo 15 tys.
  • Sym VS 125 okolo 20 tys.
  • Kymco Grand Dink okolo 20 tys.
  • Aprilia Sportcity okolo 35 tys.

Który byście poradzili , wizualnie wszystkie wygladaja super ale te przebiegi , chodzi mi o zywotnosc tych siników.

na skuter z zagranicy licz 6-10 tys na kazdy rok ich zycia i nie patrz na liczniki bo sa krecone jak samochody

Wszystkie maja po 10-11 lat, czy te silniki sa wstanie wytrzymac takie przebiegi ? , agility jest z od nowosci z polski reszta z niemiec. Ktory byscie polecili model jesli chodzi o jakosc, maloawaryjnosc.

one wszystkie reprezentują podobny poziom JAK SĄ NOWE. ALe tu masz 10 lat bliżej nie znanych warunków eksploatacji wiec kupuj taki który po ogledzinach wykaże najlepszy stan.
Teoretycznie to Agility z PL powinno być najmniej zajechane i o najbardziej prawdopodobnym przebiegu. Ale to jak w uzywanych - zawsze loteria.

Choćbyś nie wiem jak piękny egzemplarz dostal,z niskim przebiegiem,i ogolnie same ochy i achy,licz sie z tym ze wczesniej czy później ( a na pewno wcześniej ) jakis wklad Cie czeka. Wiem to po sobie,i po tym co kupilem :grin: