Pierwszy skuter 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Pierwszy skuter 125

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe No to LU No to LU 2 tygodnie, 5 dni temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe J-23
    J-23
    Użytkownik

Witam.
    Doradzcie proszę czy kupić nowy skuter Yamaha Nmax czy 3 lub 4 letni Suzuki Burgman?
    Mam 170cm wzrostu i 105kg, więc jestem niski i ciężki zarazem.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wiesz że to jest pytanie z gatunku tych do wróżki?
    stać cie na nowy to kup nowy jak ci sie podoba. chcesz zaoszczędzić ale godzisz sie na jakies ryzyko lub bardziej ci cie podoba starszy model – bierz starszy.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe J-23
    J-23
    Użytkownik

Stać mnie na 10 tys zł. Ale jeśli warto byłoby dołożyć do nowej Yamahy zamiast używanego Burgmana, to mógłbym budżet nadwyrężyć.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Dołóż hajsu, kup nowy. Co jest nowe, to jest nowe. Nowy sam docierasz, sam o to dbasz od początku (eksploatacja plus serwis). Jakby ci się znudził, drożej to sprzedasz, bo byłeś pierwszym właścicielem. 🙂

Ryży kłak. 😉
    Zdjęcie profilowe johnny
    johnny
    Użytkownik

Ja w poniedziałek zamawiam nowego nmaxa z podesłanie i akcesoryjną kanapą. Sam go będę docierał aby było ok. Honda nie potrafiła mi przedstawić konkretnej i konkurencyjnej oferty w stosunku do yamahy

J.D.
    Zdjęcie profilowe J-23
    J-23
    Użytkownik

Jaki czas oczekiwania? Dostawa do domu droga?

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe J-23 J-23.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe J-23 J-23.
    Zdjęcie profilowe johnny
    johnny
    Użytkownik

Ja mam nmaxa u siebie w salonie w Gdańsku w kolorze niebieskim. Zapłata,papiery, tablice, ubezpieczenie i montaż kanapy i do domu. Jest firmą która dowozi motory w całej Polsce w cenie ok. 350 zł za sztukę.

J.D.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wiele jest takich firm i często nawet taniej. w zasadzie każdy większy kurier ma w ofercie transport jednośladów

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe johnny
    johnny
    Użytkownik

Nmax zamówiony. Po przeglądzie, zamontowaniu akcesoriów i rejestracji ok. piątku będzie w garażu.

J.D.
    Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Szerokości zatem. 😉

Ryży kłak. 😉
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie