Pierwszy serwis po 300 km.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #71896
    bialy98
    Użytkownik
    • 5
    • 16Postów:

    Witam. Jestem tu nowy więc sory za wszelkie pomyłki i wgl 😉
    Mam takie jedno pytanie. Przejechałem moim skuterem 330 km jestem umówiony na poniedziałek do serwisu na 1 przegląd ten po 300 km i teraz nie wiem czy się czepią tego, że będzie przejechane ok 345 bo do serwisu mam 15 km, czy to nie szkodzi, że się wstawie do serwisu po 300 km czy mogę stracic przez to gwarancje albo coś . ?

    Z góry dziękuję za pomoc .

    #71897
    woffer
    Użytkownik
    • 3
    • 15Postów:

    Mi raz nie chcieli przyjąć na przegląd bo miałem około 90km za dużo (ode mnie do miasta jest około 28 km, jadąc pierwszy raz okazało się, że serwis zamknięty, dlatego miałem trochę ponad normy. Ale cofnąłem licznik o te ~120km i było ok.

    #71904
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    To zależy od serwisu. Niektórym wpisują przebiegi 300km do książki serwisowej nawet jeśli mają kilka km ( zazwyczaj 5-10 ) więcej. Zadzwoń najlepiej do tego serwisu i zapytaj.

    #71910
    Prezessso
    Użytkownik
    • 23
    • 229Postów:

    przeglad masz po 300-400km sprawdz w instrukcji powinno tak pisac

    #71926
    bialy98
    Użytkownik
    • 5
    • 16Postów:

    Pisze tak : Przegląd pierwszy 300km.
    Wymiana oleju itd.. To było tak że byłem daleko od domu zanim dobiłem 300 i zanim dojechalem do domu to jeszcze 30 km mi wbilo … :/ i teraz sie boje ze nie przyjma bo bedzie 345-348 więc powiedzcie co robic ^.^ Powiedziec, ze taka sytuacja zaistniala i tak wyszlo. ?

    #71946
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    Tak jak pisałem wcześniej – zależy od serwisu. Najlepiej zrobisz jak wcześniej do nich zadzwonisz i się spytasz.

    #71949
    WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

    bialy98 napisał:

    Witam. Jestem tu nowy więc sory za wszelkie pomyłki i wgl 😉
    Mam takie jedno pytanie. Przejechałem moim skuterem 330 km jestem umówiony na poniedziałek do serwisu na 1 przegląd ten po 300 km i teraz nie wiem czy się czepią tego, że będzie przejechane ok 345 bo do serwisu mam 15 km, czy to nie szkodzi, że się wstawie do serwisu po 300 km czy mogę stracic przez to gwarancje albo coś . ?
    Z góry dziękuję za pomoc .

    Wpiszą 300, ogarną wzrokowo skuter ( Ciebie zaproszą za 2 h) i zapłacisz ponad 100 zeta. Osobiście też zrobiłem pierwszy serwis i stwierdzam że to wydanie kasy na darmo. Resztę serwisów robiłem sobie sam (utrata gwarancji) ale mam pewność że wszystko jest ok.

    #72022
    bialy98
    Użytkownik
    • 5
    • 16Postów:

    No właśnie ja też mam zamiar zrobić pierwszy serwis tylko żeby nie utracić gwarancji ale następne będę robić sam 😉 Z góry dzięki za pomoc ^^

    #78270
    bialy98
    Użytkownik
    • 5
    • 16Postów:

    Było tak, że wpisał te 300 km zaprosił za 2 godziny tak jak napisałeś i zapłaciłem 170 zł …. ;/

    #78273
    elloco
    Uczestnik
    • 11
    • 511Postów:

    Ja miałem 346km i spokojnie bezproblemowo serwis przyjął, dla nich to spora kasa bo wymienią olej w silniku i przekładni i tak naprawdę na tym się kończy zabawa, no może po dokręcają i wzrokowo sprawdzą wszystko. Koszt materiału wyniesie jakieś 30-40zł a reszta to czysty zysk 🙂

    #78281
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    No nie taki czysty, bo zaraz skarbówkę trzeba opłacić, oraz do producenta dać kasę bo to w końcu “autoryzowany serwis”, więc kroją ich trochę.

    #78296
    romet727p10
    Użytkownik
    • 51
    • 471Postów:

    Ja mojego dałem jak miał 378 a w ksiazce gwarancyjnej “mechanik” napisal 320 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button